ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

МЗС РФ вирішило відреагувати на поглиблення військової співпраці Польщі та США

Новини світу та України
19 Серпня 2020, 12:59
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Угода про розширення військової присутності армії США в Польщі «погіршує ситуацію біля західних кордонів Росії, сприяючи ескалації напруженості». Про це йдеться в опублікованому на сайті МЗС Росії коментарі офіційного представника відомства Марії Захарової, пише УНН.

За словами Захарової, реалізація американсько-польської угоди «дозволить якісно зміцнити наступальний потенціал сил США в Польщі». У коментарі підкреслюється, що ця угода суперечить Основному акту Росія – НАТО 1997 року. Захарова закликала країни-члени НАТО відмовитися від ставки на конфронтацію з Росією й повернутися до стриманості.

15 серпня держсекретар США Майк Помпео та міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак підписали договір про посилення військової співпраці. Крім розширення військової присутності армії США на території країни, документ дає силам США змогу отримати доступ до додаткових польських військових об’єктів.

Раніше в серпні США оголосили про перегрупування військ в Європі з метою стримування Росії. За словами глави Пентагону Марка Еспера, війська будуть перекинуті ближче до російських кордонів.


Без радіозв’язку, але з результатом: Apachi успішно працюють на Слов’янському напрямку
Без радіозв’язку, але з результатом: Apachi успішно працюють на Слов’янському напрямку

На Слов’янському напрямку дронарі Apachi успішно виконують бойові завдання навіть у місцевості, де майже відсутній радіозв’язок.

«Пріоритет — антибалістика»: Президент прибув до США для зустрічі з Трампом
«Пріоритет — антибалістика»: Президент прибув до США для зустрічі з Трампом

Президент України Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до Вашингтону.

Пам’яті розвідника Віталія Чорногора (позивний «Сапсан»)
Пам’яті розвідника Віталія Чорногора (позивний «Сапсан»)

Був волонтером із 2014 року, а з початку повномасштабної війни боронив рідну Київщину.

Кампанія з дискредитації військового командування України фіксується у соцмережах — ЦПД РНБО
Кампанія з дискредитації військового командування України фіксується у соцмережах — ЦПД РНБО

У соцмережах фіксується дезінформаційна кампанія, спрямована на дискредитацію вищого командування Сил оборони України.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор РЛС

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

RobotaUa Помічник командира батальйону з правової роботи

від 25000 до 75000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Кулеметник

від 20500 до 20500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Бухгалтер, військовослужбовець

від 20700 до 20700 грн

Баранівка

31 ОМБр

WorkUa Водій інженерно-саперного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Водій-заправник

від 20000 до 20000 грн

Одеса

ВМС ЗС України