ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові летовища активно відновлюють

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Серпня 2020, 17:21

Відновлення пошкодженої ділянки моноліту, демонтаж, заміна аеродромних плит, пересування ґрунту..! Їхня робота вимірюється у кількості штук, квадратних, кубічних і погонних метрах.

Головне завдання інженерно-аеродромних батальйонів Повітряних Сил — будівництво та ремонт військових летовищ та їхньої інфраструктури.

До 2014 року Повітряні Сили України використовували лише частину з усіх військових аеродромів. Сьогодні ця кількість зросла вдвічі. Тому навантаження на особовий склад інжбатів виду колосальне.

— Від березня й до серпня поточного року ми вже встигли завершити ремонтні роботи на п’яти летовищах. Нині одночасно працюємо на ще чотирьох об’єктах, які маємо здати до кінця року, — розповів командир окремого інженерно-аеродромного батальйону підполковник Роман Мажар. — Гаряча для нас пора — від і до білих мух, — усміхаючись, каже командир. — Цього року сніг перестав йти в березні, і ми виїхали на об’єкти. Працюватимемо доти, доки злітно-посадкові, магістральні смуги, рульові доріжки та стоянки літаків не вкриються снігом.

Інжбати отримають американське спецобладнання

Станом на середину серпня військовослужбовці ремонтних бригад Хмельницького інжбату замінили близько 850, провели дефектування майже 160 і монтаж 194 шт. аеродромних плит (ПАГ), нарізали більше ніж 1600 метрів погонних швів, демонтували майже 560 квадратних метрів монолітного покриття, виконали майже 6000 кубічних метрів ґрунтових робіт (планування, пересування, руйнування).

Командир поінформував, що вже найближчим часом до військової частини надійде військово-технічна допомога від уряду США. Це сучасне технічне обладнання, агрегати для ремонту штучних покриттів військових летовищ. Наразі обладнання й техніка вже проходять процес розмитнення і облікування в інженерно-аеродромному управлінні командування Повітряних Сил.

Фото автора та з архіву військової частини

17
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини