Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…
Відновлення пошкодженої ділянки моноліту, демонтаж, заміна аеродромних плит, пересування ґрунту..! Їхня робота вимірюється у кількості штук, квадратних, кубічних і погонних метрах.
Головне завдання інженерно-аеродромних батальйонів Повітряних Сил — будівництво та ремонт військових летовищ та їхньої інфраструктури.
До 2014 року Повітряні Сили України використовували лише частину з усіх військових аеродромів. Сьогодні ця кількість зросла вдвічі. Тому навантаження на особовий склад інжбатів виду колосальне.
— Від березня й до серпня поточного року ми вже встигли завершити ремонтні роботи на п’яти летовищах. Нині одночасно працюємо на ще чотирьох об’єктах, які маємо здати до кінця року, — розповів командир окремого інженерно-аеродромного батальйону підполковник Роман Мажар. — Гаряча для нас пора — від і до білих мух, — усміхаючись, каже командир. — Цього року сніг перестав йти в березні, і ми виїхали на об’єкти. Працюватимемо доти, доки злітно-посадкові, магістральні смуги, рульові доріжки та стоянки літаків не вкриються снігом.
Станом на середину серпня військовослужбовці ремонтних бригад Хмельницького інжбату замінили близько 850, провели дефектування майже 160 і монтаж 194 шт. аеродромних плит (ПАГ), нарізали більше ніж 1600 метрів погонних швів, демонтували майже 560 квадратних метрів монолітного покриття, виконали майже 6000 кубічних метрів ґрунтових робіт (планування, пересування, руйнування).
Командир поінформував, що вже найближчим часом до військової частини надійде військово-технічна допомога від уряду США. Це сучасне технічне обладнання, агрегати для ремонту штучних покриттів військових летовищ. Наразі обладнання й техніка вже проходять процес розмитнення і облікування в інженерно-аеродромному управлінні командування Повітряних Сил.
Фото автора та з архіву військової частини
@armyinformcomua
Протягом минулого тижня на Харківщині бійці Третьої штурмової бригади ліквідували РСЗВ «Град», 46 артзасобів, підірвали міст та завдали значних втрат ворогу в живій силі.
Бійці 225-го окремого штурмового полку попереджають про поширення нової ворожої тактики — використання FPV-дронів як наземних мін-пасток, які, лежачи непомітно, чекають на появу цілі.
Солдат мобільної вогневої групи Євген Павленко, який почав свій бойовий шлях зі збиття крилатої ракети Х-101, сьогодні є справжнім асом ППО, на рахунку якого — понад 10 знищених цілей, від «шахедів» до ворожих FPV-дронів.
Костянтинівка на Донеччині стала однією з головних цілей літнього наступу окупантів, які намагаються прорватися до міста з трьох напрямків, одночасно піддаючи його щоденним руйнівним обстрілам з усіх видів озброєння.
На Краматорському напрямку оператори ударних дронів прикордонного підрозділу «Фенікс» протягом кількох днів знищили бронетехніку, автомобілі, антену зв’язку та ворожі FPV-засідки.
В одній з військових частин Донецької області викрили розкрадання пально-мастильних матеріалів.
від 20000 до 30000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…