ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морські піхотинці провели змагання з кросфіту

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Серпня 2020, 10:47 2

В окремій бригаді морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського ВМС ЗС України відбулися змагання з кросфіту “Сталеві духом”. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю бригади.

За звання кращих боролися 54 військовослужбовця – 18 команд по три особи, сумарний вік яких становив не більше 80 років.

За правилами змагань, учасники мали пробігти 950 метрів з ящиком вагою 25 кілограмів, на команду виконати 100 підтягувань на перекладині, 200 віджимань від підлоги, 300 присідань. На завершальному етапі морпіхи знову долали ту ж саму відстань з вищевказаним інвентарем.

Кросфіт – методика фітнесу, створена Ґреґом Ґласманом у 2000 році. Це програма вправ на силу і витривалість, до складу якої входять елементи високоінтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пауерліфтингу, зарядки та інші вправи. Бригада морської піхоти постійно залучається до виконання завдань у район операції Об’єднаних сил. У разі відсутності тренажерних залів чи спортивних майданчиків, морпіхи займаються кросфітом так, як його програма пристосована саме для тренувань за допомогою підручних засобів, – розповів старший помічник відділу підготовки майор Олександр Одегов.

У командному заліку «золото» вибороли військовослужбовці 1-го окремого батальйону морської піхоти. Другими були спортсмени самохідного артилерійського дивізіону. Бронзові призери – батальйон морської піхоти.

За словами бійців бригади, подібні заходи сприяють підтриманню належної спортивної форми та укріплюють бойовий дух, а також є одними із способів розвантаження і відновлення.

 

Читайте нас в Telegram