ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Дніпрі 122 строковики склали Військову присягу

Новини
15 Серпня 2020, 15:33
Прочитаєте за: 3 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
????????????????????????????????????

У Дніпрі 122 солдати строкової служби 26-ї  бригади Державної спеціальної служби транспорту склали Військову присягу на вірність українському народові. Строковики з Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської та Одеської областей будуть нести службу з охорони стратегічних об’єктів та будуватимуть житло для військовослужбовців.

Як повідомив АрміяInform заступник командира 26-ї  бригади  полковник Олег Срібний, солдати строкової служби будуть розподілені по підрозділах бригади: це монтажна, мостова, будівельно-відновлювальна, автомобільна роти та рота охорони.

До проведення операції Об’єднаних сил солдати та сержанти строкової служби залучатися не будуть.

Військовослужбовці, які мають лідерські здібності та високі морально-ділові якості, будуть направлені до чернігівського навчального центру, де вони здобудуть сержантські звання та стануть на посади командирів відділень. Загалом навчальний центр готує фахівців за 28 спеціальностями.

«На замовлення Міністерства оборони України наша частина будує житло для військовослужбовців за контрактом. Це казарми у Черкаському – п’ять ми вже збудували, ще штаб-казарму та оздоровчий комплекс будемо добудовувати. У Кривому Розі для танкової бригади ми збудували дві казарми поліпшеного типу, плануємо зводити ще чотири казарми та їдальню», – зазначив Олег Срібний.

Особливість цьогорічної церемонії складання Військової присяги полягає в тому, що через поширення COVID-19 строковики не направлялися до навчального центру, а прибували напряму до військової частини, де пройшли первинну підготовку. Тому і присягу на вірність українському народові вони склали у військовій частині.

Також через карантинні обмеження в урочистостях не змогли взяти участь рідні й близькі строковиків. З привітаннями та побажаннями з честю та гідністю виконати свій обов’язок із захисту Вітчизни до військовослужбовців звернулися командир 26-ї  полковник Андрій Жінчин, представники обласної влади та військовий капелан.

«Пройшло небагато часу, як ви були призвані до лав Державної спеціальної служби транспорту, отримали перші знання нелегкої військової науки. І ось перший рубіж вашої військової служби. Шановні воїни, бажаю вам набути відмінних військових знань, стати професіоналами у своїй справі, здоров’я, наснаги у досягненні нових звершень у почесній справі служіння українському народу. Зі святом вас!» – наголосив Андрій Жінчин у своєму привітанні.

Як зазначає командир навчального взводу старший лейтенант Дмитро Левченко, поширення COVID-19 не вплинуло на прийом молодого поповнення. Попри те, що строковики не пройшли через навчальний центр, всі необхідні базові знання і навички вони здобули у військовій частині.

«Усе, що повинен знати солдат, вони вивчили тут. Я чотири рази проходив стажування у чернігівському навчальному центрі, всьому, що знав, я їх навчив, показав. Це в мене вже шостий навчальний взвод, нині прийшли молоді люди 2000-2001 року народження. Не сказав би, що вони дуже відрізняються від попередніх призовів, хіба що більш обізнані, з сучасною комп’ютерною технікою та технологіями. Головне, що я бачу в їхніх очах, бажання служити», – ділилися спостереженнями Дмитро Левченко.

Кореспондент АрміяInform

Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій (польова лазня)

від 25000 до 30000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

RobotaUa Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Санітарний інструктор

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Головний сержант, командир танку

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП