ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зенітники Сухопутних військ «вполювали» вертоліт

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Серпня 2020, 19:05 1

На Рівненському загальновійськовому полігоні завершився конкурс на найкращу обслугу зенітної установки ЗУ-23 Сухопутних військ ЗСУ. Впродовж трьох днів військовослужбовці оперативних командувань визначалися з найкращими обслугою, командиром, навідником та стрільцем, — повідомляє АрміяInform. 

Відбір учасників змагань відбувався в кілька етапів. Спершу визначали найкращих зенітників у кожній військовій частині Сухопутних військ, які потім виборювали місце лідера на рівні оперативного командування. Днями чотири найкращі обслуги зенітної установки ЗУ-23 — по одному представнику з кожного оперативного командування — зібралися на Рівненському полігоні.

— Конкурсантам потрібно було продемонстрували досконале володіння теоретичними знаннями під час військово-професійної частини конкурсу. За рішенням оргкомітету, через жеребкування обрано 4 з 9 нормативів, за якими відбувалася практична частина змагань. Дух суперництва відчувався на всіх етапах конкурсу, особливо під час виконання стрільб зі штатної зброї, зенітного біатлону та маскування, — прокоментував АрміяInform старший офіцер служби зв’язків із громадськістю ОК «Захід» СВ ЗСУ підполковник Ярослав Мельничук.

На завершальному етапі зенітники змагалися у вогневій підготовці,  вражаючи наземні та повітряні цілі, розташовані на різних відстанях. Приміром, мішень, яка імітує вертоліт, встановили на відстані понад 1 кілометр від вогневих позицій.

За підсумками конкурсу, найкращим командиром ЗУ-23 визнано представника ОК «Схід». Зенітникові з ОК «Північ» не було рівних серед навідників, а найкращим стрільцем з АК-74 став конкурсант з ОК «Захід». Перше місце в конкурсі на найкращу обслугу посіли зенітники ОК «Схід».

Наприкінці серпня найкраща обслуга ЗУ-23 Сухопутних військ візьме участь у конкурсі на найкращий розрахунок ЗС України.

Фото — служба зв’язків з громадськістю оперативного командування «Захід» Сухопутних військ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини, Репортаж