ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Широкиному морські піхотинці вшанували пам’ять загиблого побратима

Новини Суспільство
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Серпня 2020, 15:57

У другі роковини з дня загибелі старшого матроса 503-го батальйону морської піхоти Федора Балахчі бойові побратими вшанували пам’ять полеглого героя. Вони прийшли до обеліска, що встановлений на самому високому пагорбі Широкиного, аби покласти квіти і ще раз згадати всіх, хто віддав своє життя за незалежність України.

Цей обеліск для морпіхів більше ніж пам’ятник, він символ незламності духу і бойового братерства тих, хто протягом шести років стримує зухвалого ворога на підступах до Маріуполя. На жаль,  Федор Балахчі так і не відсвяткував свій сорок шостий день народження. Він загинув увечері 14 серпня 2018 року поблизу селища Гнутове під час масованого ворожого артилерійського та мінометного обстрілу. Так сталося, що він загинув захищаючи своє рідне місто, в якому  народився і виріс. У нього залишились батьки, дружина, двоє дітей та внук, які можуть пишатися своїм сином, чоловіком і татом. Указом Президента України Федір Балахчі був нагороджений орденом «За Мужність» III ступеня (посмертно).

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
«Усі думають: це ж просто “Шахед”»: льотчик МіГ-29 пояснив, чому складно збивати ударні дрони
«Усі думають: це ж просто “Шахед”»: льотчик МіГ-29 пояснив, чому складно збивати ударні дрони

Винищувальній авіації Повітряних Сил ЗСУ непросто збивати ворожі ударні дрони типу «Шахед» і применшувати складність такої бойової роботи неправильно.

Літаючий суперкомп’ютер: у США заявили, що піднімуть у повітря свій літак 6-го покоління F-47 у 2028 році
Літаючий суперкомп’ютер: у США заявили, що піднімуть у повітря свій літак 6-го покоління F-47 у 2028 році

Розробка найновішого американського винищувача шостого покоління моделі F-47 здійснюється відповідно до встановленого розкладу.

«Кожен дрон має свій характер»: репортаж із FPV-лабораторії на передовій
«Кожен дрон має свій характер»: репортаж із FPV-лабораторії на передовій

Перш ніж опинитися в руках операторів, кожен дрон проходить через військову майстерню: тут його перевіряють, допрацьовують і адаптують під реальні умови фронту.

Рясне на Сумщині під контролем Сил оборони
Рясне на Сумщині під контролем Сил оборони

Воїни 119 бригади ТРО продовжують утримавати населений пункт Рясне на Сумщині, попри заяви ворожої пропаганди.

Від Саратова до Каспію: Володимир Зеленський підбив підсумки тижня українських «далекобійних санкцій»
Від Саратова до Каспію: Володимир Зеленський підбив підсумки тижня українських «далекобійних санкцій»

Сили оборони протягом тижня завдали ударів по низці важливих об’єктів на території рф на відстані до 1200 кілометрів від державного кордону України.

Пів мільйона доларів за добу: на Добропільському напрямку приземлили рій російських дронів
Пів мільйона доларів за добу: на Добропільському напрямку приземлили рій російських дронів

На Добропільському напрямку росіяни накопичують резерви, але за добу втратили дронів на пів мільйона доларів.

ВАКАНСІЇ
Водій-механік аеродромно-технічної роти

від 20000 до 50000 грн

Львів, Львівська область

Оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів

Чернігівський зональний відділ ВСП

Командир відділення обслуговування

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Начальник складу, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

--- ---