ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Динамівці» провідали поранених бійців

Новини
13 Серпня 2020, 18:11
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні, 13 серпня,  київське «Динамо» традиційно завітало до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», передавши допомогу воїнам АТО/ООС, які проходять реабілітацію в цьому лікувальному закладі, повідомляє пресслужба футбольного клубу.

Представники «Динамо», делегацію яких очолив легендарний півзахисник команди 60-70-х років Володимир Мунтян, привезли для наших захисників найнеобхідніші речі – одяг, спортивні костюми, кросівки, їжа та напої, – запит на які був переданий через волонтерів. Від імені президента «Динамо» Ігоря Суркіса, команди «біло-синіх» та всієї динамівської сім’ї українським воїнам були висловлені слова подяки за їхній відважний подвиг і побажання якнайшвидшого одужання.

Володимир Мунтян пообіцяв організувати матч між ветеранами «Динамо» та військовими, коли це буде можливо після успішної реабілітації воїнів і послаблення умов карантину. Адже таке дозвілля завжди дарує нашим захисникам радісні емоції та моральний підйом.

«Тривожні хвилини, коли зустрічаєшся з хлопцями, які знаходилися в таких позиціях, де далеко не кожен зміг би проявити свої сили. Кожен із нас несе відповідальність за те, що відбувається в нашій країні. Тому наша присутність тут каже про те, що ми разом з українськими військовими. Хотілося б побажати всім хлопцям здоров’я та якнайшвидшого одужання», – сказавВолодимир Федорович.


З тюрми потрапив на війну і здався дрону «Скелі»: окупант замість «обнулення» своїми вибрав полон
З тюрми потрапив на війну і здався дрону «Скелі»: окупант замість «обнулення» своїми вибрав полон

Оператори БПЛА 425-го штурмового полку «Скеля» взяли в полон окупанта, який потрапив на війну з російської тюрми, де сидів за крадіжку велосипеда.

«Сталевий кордон» вполював дві гармати, міномет та транспорт противника
«Сталевий кордон» вполював дві гармати, міномет та транспорт противника

Бійці «Сталевого кордону» продовжують завдавати відчутних втрат російським окупаційним силам на Північно-Слобожанському та Курському напрямках.

Буде сидіти: Верховний Суд залишив без змін вирок агенту, який «зливав» дані про ДніпроГЕС
Буде сидіти: Верховний Суд залишив без змін вирок агенту, який «зливав» дані про ДніпроГЕС

Прокурори у Верховному Суді відстояли законність вироку 58-річному жителю Запоріжжя, засудженому за державну зраду.

Ворог вдарив по складу ЮНІСЕФ: росіяни знищили гуманітарну допомогу для українських дітей на суму в мільйони доларів
Ворог вдарив по складу ЮНІСЕФ: росіяни знищили гуманітарну допомогу для українських дітей на суму в мільйони доларів

Під ворожим ударом опинився склад ЮНІСЕФ, де зберігалася гуманітарна допомога для українських дітей і сімей, які постраждали від війни.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Вогнеметник (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Olx Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Стрілець до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Olx Провідний бухгалтер

від 22000 до 52000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

WorkUa Кравець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

RobotaUa Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ