ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання начальника Генерального штабу Збройних Сил України з Днем військ зв’язку

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Серпня 2020, 7:59 6

Шановні бойові друзі!

Від імені керівного складу Генерального штабу Збройних Сил України та себе особисто щиро і сердечно вітаю Вас з Днем військ зв’язку!
Ваше професійне свято є свідченням заслуг військових зв’язківців та їхньої ролі в забезпеченні обороноздатності нашої Батьківщини.

Надійний військовий зв’язок завжди був і є запорукою успішного виконання військами (силами) завдань в будь-яких умовах обстановки. Саме це вимагає від фахівців військ зв’язку високої професійної підготовки, вміння запроваджувати інноваційні технології у сфері комунікацій з одночасним поєднанням набутого практичного досвіду.

Сьогодні війська зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України розвиваються на основі світових досягнень науки та техніки та на високому рівні протистоянь сучасним викликам та загрозам у кіберпросторі.

На сході України в умовах бойової обстановки особовий склад підрозділів зв’язку демонструє високий професіоналізм, відповідальність та зразкове виконання військового обов’язку.

Мужність та самовіддане виконання воїнами-зв’язківцями поставлених завдань забезпечило ефективне функціонування системи управління в ході проведення операції Об’єднаних сил.

Щиро дякую всім військовослужбовцям, працівникам, ветеранам військ зв’язку за самовіддану службу українському народові!

Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного добробуту, успіхів у службі, нових досягнень у подальшому розвитку військ зв’язку та зміцненні обороноздатності держави!
Слава Україні!

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України
генерал-лейтенант Сергій КОРНІЙЧУК

Читайте нас в Telegram