ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вартові неба навчалися діяти за надзвичайних умов

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Серпня 2020, 12:55

Тактичні навчання з дивізіоном зенітного ракетного полку з ускладненими завданнями відбулися на Харківщині. Вартові неба постійно захищають повітряний простір, несуть бойове чергування 24/7 в районі проведення операції Об’єднаних сил та в пунктах постійної дислокації. Проте в їхньому житті завжди є місце і для професійного розвитку. Під час вишколу військові вдосконалили навички виконання бойових завдань за будь-яких погодних умов з одночасною протидією ворожим атакам з повітря й на землі.

Декілька діб зенітний ракетний дивізіон провів в умовах, максимально наближених до бойових.

– Особовий склад діяв професійно і злагоджено. З завданнями впоралися максимально ефективно. Один із відпрацьованих елементів – протидія безпілотним літальним апаратам. Як показала практика бойових дій на Донбасі, БПЛА використовує противник не тільки у розвідці, а і як засіб бойового ураження. Тож, боротьба з комплексами повітряної розвідки є одним із пріоритетних завдань підрозділу, – підбиваючи підсумки, зазначив керівник навчання – виконувач обов’язків командира зенітного ракетного полку підполковник Михайло Повхович.

Це навчання для зенітного ракетного дивізіону стало черговим етапом підготовки до тактичного навчання з бойовою стрільбою, що відбудеться у вересні на Державному випробувальному полігоні «Ягорлик» у Херсонській області.

Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Схід»

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,