ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У школі морського піхотинця завершився перший етап навчання

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Серпня 2020, 13:22 9

У Школі морського піхотинця Навчального центру ВМС завершився перший етап навчання, після якого військовослужбовці, які проходитимуть службу не в частинах та підрозділах морської піхоти, склали Присягу на вірність народу України.

– Наш курс розрахований на три місяці, і його умовно можна розділити на два етапи. Перший етап, курс з програми базового рівня підготовки, обов’язковий не тільки для майбутніх морпіхів, а й для всіх, хто виявив бажання піти на службу за контрактом у частини ВМС, – розповів начальник Школи морської піхоти підполковник Ігор Куцар. – Таке рішення було прийнято для більш ефективної підготовки майбутніх контрактників.

За словами Ігоря Куцара, протягом місяця куранти займалися за щільним розкладом, із різноманітними теоретичними та практичними заняттями, з посиленою фізичною підготовкою. Під час польових виходів та триденного курсу з основ виживання інструктори вчили курсантів  застосуванню своїх знань на практиці, діяти самостійно в умовах реальної бойової обстановки на незнайомих ділянках місцевості. Багато годин приділялось заняттям із вогневої підготовки та виконанню стрільб зі стрілецької зброї.

Після урочистостей та відзначення найкращих курсантів, військовослужбовці, які повинні були навчатися тільки на першому етапі, відбули до своїх частин.

– Тепер ми приступили до другого етапу навчань за програмою підготовки морського піхотинця. У наступні два місяці курсанти пройдуть посилену підготовку, під час якої досвідчені інструктори будуть робити з них справжніх морських піхотинців, – додає підполковник Ігор Куцар. –  Завдання Школи полягає у підготовці морпіхів за стандартами НАТО, формування справжніх воїнів, з особливим світоглядом, тих, хто в екстремальних умовах зможе приймати правильні рішення, вести за собою.

Другий навчальний етап передбачає більш інтенсивні заняття з фізичної, розвідувальної підготовки, виживання та протидії саморобним вибуховим засобам. Також заплановано проведення занять з повітрянодесантної та морської десантної підготовки, здійснення ознайомчого стрибка з парашутом, перехід морем.

Кінцевим іспитом буде подолання психологічної смуги, після якої курсанти отримають право проголосити клятву морського піхотинця.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл