ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові авіатори нарощують бойові спроможності

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Серпня 2020, 13:17 7

У бригадах тактичної авіації Повітряного командування «Центр» відбулися планові нічні та денні льотні зміни. Зокрема три льотні зміни протягом тижня провели авіатори на Полтавщині.

Організацію бойового чергування авіабригади та готовність до льотно-тактичного навчання ескадрильї перевіряв особисто командувач повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко. Він також здійснив льотні перевірки молодих льотчиків, за результатами яких троє пілотів отримали 2 клас.

Під час польотів льотний склад вправлявся в техніці пілотування, навігації та бойовому застосуванні. У військовій частині підкреслили, що кожної льотної зміни перед льотчиками ставлять дедалі складніші завдання.

– Це планові польоти авіаторів нашої частини, – зазначив виконувач обов’язків командира бригади полковник Олександр Мостовий. – Наші льотчики-винищувачі постійно вдосконалюють свої навички та вміння під час польотів вдень та вночі. Польоти вночі та у складних метеоумовах є одними із найскладніших, адже виконують їх на 80–90 відсотків за приладами. А це потребує більшої сконцентрованості щодо розподілу уваги в умовах обмеженого огляду повітряного простору.

Крім того, під час льотних змін п’ятикурсники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відточили навички повітряних боїв з ударними літаками та літаками розвідниками на середніх висотах.

Фото Анни Чапали

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини