ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Абітурієнтам вишу провели екскурсію пам’ятними місцями Одеси

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Серпня 2020, 16:11

У Військовій  академії (м. Одеса) стало вже доброю традицією під час вступних іспитів проводити екскурсії містом для майбутніх курсантів.

Цього року чимало юнаків та дівчат, охочих пов’язати свою долю з професією захисника Батьківщини, приїхали до навчального закладу.  На деякі спеціальності конкурс становить до п’ятнадцяти осіб на місце. Психологічне та фізичне навантаження на абітурієнтів під час іспитів дуже велике. Тому командування академії запропонувало ввести у програму вступної компанії знайомство з Одесою. Тим паче, що серед абітурієнтів багато тих, хто до цього жодного разу в житті не бував в Одесі.

Були сформовані групи абітурієнтів, які під керівництвом представників факультетів розійшлись у різних напрямках. Викладачі заздалегідь визначили маршрути для огляду найбільш знакових  в історичному сенсі місць, тому всі змогли задовольнити свої бажання й інтереси. Наприклад, заступник начальника курсу з морально-психологічного забезпечення факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії (м. Одеса) старший лейтенант Володимир Іванов повів абітурієнтів свого факультету до літературного музею.  На його думку, саме там, за представленими експонатами, документами і численними художніми цінностями, найбільш наочно можна дослідити історію становлення та розвитку Одеси.

– Мені дуже сподобалася екскурсія, – поділився своїми враженнями абітурієнт Олександр. – Дізнався багато цікавих фактів про історію Одеси та знаменитих людей, які тут жили і працювали. Екскурсія допомогла не тільки відкрити для себе це чудове місто, а й здружитися з хлопцями, з якими буду вчитись у найближчі чотири роки.

Фото пресслужби Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
«Десять FPV впали поруч»: танковий екіпаж 41-ї бригади вистояв під роєм дронів на Сумщині
«Десять FPV впали поруч»: танковий екіпаж 41-ї бригади вистояв під роєм дронів на Сумщині

Танкісти 41-ї окремої механізованої бригади розповіли, як під час боїв на прикордонні Сумщини працювали під атаками FPV-дронів і підтримували українську піхоту.

Суд оштрафував заступника директора приватного коледжу, який давав «відстрочки» для ухилення від мобілізації
Суд оштрафував заступника директора приватного коледжу, який давав «відстрочки» для ухилення від мобілізації

Підроблені довідки для відстрочки від мобілізації видавали про буцімто навчання в аспірантурі в одному з приватних вишів.

«Констаха, яку вже не впізнати»: у «Люті» показали моторошні кадри знищеного росіянами міста
«Констаха, яку вже не впізнати»: у «Люті» показали моторошні кадри знищеного росіянами міста

Колись жива Костянтинівка, де військові дорогою на позиції брали каву й хот-доги на знайомій заправці, нині перетворюється на суцільні руїни після ворожих атак.

Покровський та Гуляйпільський — Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою активністю ворожих сил
Покровський та Гуляйпільський — Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою активністю ворожих сил

Від початку доби на фронті було зафіксовано 62 бойові зіткнення, найбільше — на Покровському та Гуляйпільському напрямках.

«Вони перейшли в оборону»: воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 км
«Вони перейшли в оборону»: воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 км

У квітні воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 кілометрів.

Сучасне озброєння та стипендія до 45 тисяч: чому варто обрати навчання у військовому інституті
Сучасне озброєння та стипендія до 45 тисяч: чому варто обрати навчання у військовому інституті

Курсанти Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка можуть отримувати стипендію до 45 тисяч та працювати з натовською зброєю.

ВАКАНСІЇ
Снайпер

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Суми

129 окрема бригада ТрО

Старший навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Інженер БПЛА, військовослужбовець

від 51000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Начальник групи телекомунікації інформаційно-телекомунікаційного вузла

від 20000 до 25000 грн

Хмельницький

Військова частина А1056

Водій до військової частини А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

--- ---