ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вилучення військового обладнання: ДБР розслідує перевищення повноважень співробітниками бюро і СБУ

3 Липня 2020
Вилучення військового обладнання: ДБР розслідує перевищення повноважень співробітниками бюро і СБУ

АрміяІнформ учора повідомляла про те, як представники ДБР проводили вилучення у трьох зенітних ракетних бригадах надвисокочастотних приладів, клістронів та супровідної документації. Історія ця сьогодні набула свого логічного продовження

ДБР та СБУ повернули вилучене ними військове обладнання у військові частини Повітряних сил ЗСУ.

Про це повідомили в Державному бюро розслідувань.

Підкреслено, що проти причетних до вилучення техніки відкрили кримінальну справу, а також розпочато службове розслідування.

“За фактом вилучення військових приладів із військових частин Повітряних сил Збройних сил України у Державному бюро розслідувань розпочате службове розслідування” – йдеться в повідомленні.

Крім того, за результатами буде вирішено питання про їх подальше звільнення.

Всі матеріали справи передали в головне слідче управління ДБР в Києві. Саме воно буде займатися подальшим розслідуванням інциденту.

“Також, за матеріалами управління внутрішнього контролю, головним слідчим управлінням ДБР відкрито кримінальне провадження за фактом перевищення влади або службових повноважень працівниками ДБР та СБУ під час вилучення військового майна (ч. 3 ст. 365 КК)”, – додали в бюро.

Нагадаємо, 1 липня в зенітну ракетну бригаду Повітряних сил ЗСУ (військова частина А2860) прибули представники ДБР і склали протокол огляду та вилучили чотири надвисокочастотних прилади та відповідну супровідну документацію.

“Складається враження, що це чиясь спланована акція, спрямована на підрив обороноздатності держави. У той час коли на кордоні з Україною ворог розгортає величезне угруповання військ у рамках масштабного військового навчання “Кавказ-2020″, де навіть неприховано розігрується сценарій повномасштабного наступу на Україну, державні інституції дозволяють собі подібні речі”, – заявило командування Повітряних сил.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини