ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Рівному замість двох меморіалів вирішено відкрити один — Героям Небесної сотні та воїнам АТО/ООС

2 Липня 2020
У Рівному замість двох меморіалів вирішено відкрити один — Героям Небесної сотні та воїнам АТО/ООС

Відповідно до спільного рішення громадських організацій та місцевої влади, поруч з будівлею Рівненської обласної державної адміністрації з’явиться меморіал Героям Небесної сотні та воїнам АТО/ООС.

У церемонії встановлення каменю взяли участь голова обласної державної адміністрації Віталій Коваль, міський голова Володимир Хомко, представники цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід», громадських організацій «Воїни АТО», «Родина загиблих Героїв Небесної сотні» та «Єдина родина Рівненщини».

Раніше планували встановити два окремі пам’ятники, що повинні були з’явитися в Рівному на алеї Чайки, але наразі знайшли місце, що підходить більше.

Як зазначив міський голова Володимир Хомко, «це вперше ми оголошуємо такий конкурс, такого рівня й масштабу на подібну споруду в обласному центрі. Це всеукраїнський конкурс. Усе для того, щоб з пропозицій архітекторів можна було вибрати цікавіші та найкращі варіанти».

Зі свого боку мама воїна АТО, який загинув на Сході України, Наталія Борисенко додала, що створення меморіалу надважливе питання, на яке вони чекають давно. Це пам’ять про синів України, які віддали свої життя, захищаючи Батьківщину.

— Родини, які відвідуватимуть обласну державну адміністрацію, крім розв’язання з керівництвом області проблемних питань, зможуть запалити свічку, помолитися за душі своїх загиблих Героїв. До того ж це вдале рішення, адже тут відбуватимуться й заходи національно-патріотичного виховання молоді.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини