ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі найкращі лікарі провели медогляд та обстеження батьків загиблих героїв і захисників України

29 Липня 2020, 19:21
У Дніпрі найкращі лікарі провели медогляд та обстеження батьків загиблих героїв і захисників України

У Дніпрі найкращі лікарі обласної клінічної лікарні імені Мечникова, вшановуючи пам’ять полеглих у боях за Шахтарськ, провели медогляд та обстеження батьків загиблих героїв і захисників України.

Як зазначив головний лікар медичного закладу Сергій Риженко, з травня 2014-го понад 3000 тяжкопоранених бійців урятовано в стінах лікарні Мечникова.

— Відповідальність за їхнє подальше життя та здоров’я — наша довічна місія, — сказав Сергій Риженко під час відкриття заходу. — Усі воїни для нас — герої. Саме в ці дні у 2014-му в боях за Шахтарськ загинули 22 герої-десантники, а сотні поранених бійців доставлено в лікарню Мечникова. Ми відчували кожен великий бій, бо привозили багато солдатів, яким треба було надавати допомогу, рятувати в реанімації, оперувати. Пам’ятатимемо це завжди. Нині проводимо 16-ту акцію, яка дасть змогу оздоровити військових і членів їхніх сімей. Вважаю: нам усім слід об’єднатися, щоб саме в пам’ять про загиблих надавати допомогу живим. На прийомі — найкращі професори й лікарі. Сучасні технології діагностики працюють для героїв та їхніх близьких.

На обстеження запросили понад 50 учасників АТО/ООС і родичів героїв. За лічені години в лікарні Мечникова пацієнти пройшли всі потрібні обстеження на найкращому медичному обладнанні, отримали рекомендації медиків.

— У 2014-му 27 липня ми зайшли в Шахтарськ, — розповів воїн-десантник старший сержант Антон Хватаймуха. — Після інтенсивних бойових дій 4 серпня ми вийшли з міста з великими втратами. У ті дні загинули 22 мої побратими. Усі, хто лишився в живих, були поранені. Зокрема і я. Тривалий час лікувався. Бойові рани час від часу даються взнаки. Нещодавно зробили чергову операцію. Нині відновлююся. Тому користь проведення таких обстежень важко переоцінити. Також важливо, що тут є змога швидко й безоплатно пройти всіх спеціалістів та встановити точний діагноз.

Цього дня рекомендації з поліпшення здоров’я також отримав і 43-річний десантник, резервіст першої черги старший солдат В’ячеслав Чєплухін. Він поранений під час боїв у районі ДАПу у січні 2015-го.

— Я вже не вперше беру участь у таких оглядах, — розповів В’ячеслав. — Пройшов усіх фахівців. Чесно кажучи, завжди дуже приємно мати справу з професіоналами лікарні Мечникова. Дуже вдячний медперсоналу за тепле ставлення до військовослужбовців.

За словами Сергія Риженка, такі заходи лікарня імені Мечникова проводитиме й надалі.

— Ми домовилися з ветеранськими організаціями: скільки працюватимемо й житимемо, обов’язково захищатимемо медичні інтереси, допомагатимемо воїнам та їхнім рідним, — зазначив Сергій Анатолійович. — Усі мами та близькі, які втратили синів і чоловіків, можуть приходити в лікарню Мечникова без запису й отримувати кваліфіковану меддопомогу.

Фото автора. 

13

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист