ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

П’ять кораблів НАТО, які брали участь в навчаннях «Сі Бриз-2020», зайшли в порт Одеси

25 Липня 2020
П’ять кораблів НАТО, які брали участь в навчаннях «Сі Бриз-2020», зайшли в порт Одеси

Сьогодні рано вранці п’ять кораблів НАТО, які брали участь в навчаннях «Сі Бриз-2020», зайшли в одеський порт.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Думську.

Першими, близько 7 години, ошвартувалися у військово-морській базі «Південь», що в Практичній гавані, корвети – румунський «контр-адмірал Себастіан» (борт 264) і болгарський «Бадьорий» (борт 14).

До 9 години в порт почали прибувати основні ударні сили «Сі Бризу». На 18, 19 і 20 причалах пришвартувалися фрегати – іспанський (флагман SNMG2) F101 «Альваро де Базан», турецький F243 «Йилдірім» і румунський F222 «Регіна Марія».

Усі кораблі вже не раз гостювали в Одесі, крім іспанця, який вперше в Чорному морі й в Одесі.

Фрегат названий на честь іспанського адмірала XVI століття і включений до складу іспанських ВМС в грудні 2003 року. Довжина корабля 147 метрів, ширина 19, осадка – вісім метрів. Водотоннажність близько 6000 тонн. Дві газові турбіни General Electric LM 2500 (такі ж, як на американських есмінці типу «Арлі Берк») і дві дизельні установки Bazan-Caterpillar розганяють його до 28 вузлів.

«Альваро де Базан» оснащений аналогом американської бойової інформаційно-керуючої системи «Іджіс». Основна ударна зброя корабля – протикорабельні ракети «Гарпун». Крім того, у нього є 48 шахт вертикального пуску Мк.41 для різних ракет, торпедні установки й артилерійське озброєння. «Базан» несе один протичовновий вертоліт SH-60 «СіХоук».

Кораблі пробудуть в Одесі до 28 липня.

Читайте нас в Telegram
Новини