ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Британія надасть фінансову допомогу постраждалим від повені українцям

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Липня 2020, 8:41

Гроші виділили у відповідь на заклик української влади до міжнародного співтовариства про допомогу в подоланні наслідків масштабної повені.

Великобританія виділить 100 тисяч фунтів стерлінгів на допомогу постраждалим у результаті паводків регіонам на заході України. Про це повідомляє в Facebook посольство Британії в Україні.

Крім того, Лондон висловив готовність в підтримці боротьби з підвищеним ризиком поширення коронавірусу серед місцевих жителів.

«Наша допомога буде включати надання гігієнічних наборів і предметів першої необхідності, забезпечення питною водою і задоволення санітарних потреб. Ця підтримка також розрахована на середньострокову перспективу з метою відновлення регіону відповідно до пріоритетних потреб», – заявили в посольстві.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Згоріли в полі: окупанти влаштували заїзд в один кінець на позиції 110-ї ОМБр

Згоріли в полі: окупанти влаштували заїзд в один кінець на позиції 110-ї ОМБр

Воїни 110-ї окремої механізованої бригади разом з бійцями 92-ї ОШбр спалили ворожу штурмову групу, котра нахабно намагалась подолати відкриту ділянку.

Від економіста до снайпера: чому «Швед» із Дніпра відмовився від Barrett на користь UAR-10

Від економіста до снайпера: чому «Швед» із Дніпра відмовився від Barrett на користь UAR-10

У цивільному житті він працював економістом на стратегічному підприємстві, аналізував цифри й планував показники. Повномасштабна війна кардинально змінила маршрут — офіс залишився в минулому, а замість нього з’явилися бойові позиції та холодна зосередженість снайпера.

Президент поінформував про роботу переговорних груп щодо питань безпеки, завершення війни та відбудови

Президент поінформував про роботу переговорних груп щодо питань безпеки, завершення війни та відбудови

Президент України Володимир Зеленський повідомив про кілька доповідей міністра оборони Рустема Умєрова щодо активної роботи українських переговорних команд на міжнародних майданчиках.

Від охорони кремлівського пропагандиста до штурмів проти ЗСУ: в Україні засудили дев’ятьох бойовиків рф

Від охорони кремлівського пропагандиста до штурмів проти ЗСУ: в Україні засудили дев’ятьох бойовиків рф

В Україні засудили дев’ятьох бойовиків, які воювали проти Сил оборони у складі російських підрозділів. Серед них — колишній охоронець кремлівського пропагандиста Захара Прилєпіна.

«Є ти, дрон і ворог»: «Гарт» відпрацював по логістиці окупантів

«Є ти, дрон і ворог»: «Гарт» відпрацював по логістиці окупантів

Військовослужбовці ДПСУ зі складу прикордонної бригади «Гарт» продовжують знищення ворога на Південно-Слобожанському напрямку.

Уражено НПЗ у Ярославській області рф та низку ворожих об’єктів на Донеччині

Уражено НПЗ у Ярославській області рф та низку ворожих об’єктів на Донеччині

В рамках зниження наступального потенціалу противника підрозділи Сил оборони України уразили потужності ворожого НПЗ, склад боєприпасів та місця сосередження окупантів.

ВАКАНСІЇ

Водій кат. С1, С 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Майстер з налаштування БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

--- ---