ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Головній інспекції Міноборони — 25 років!

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Липня 2020, 18:21 8

Сьогодні, 31 липня, Міністр оборони України Андрій Таран і Головний інспектор Міноборони адмірал Ігор Воронченко завітали до Центрального будинку офіцерів, аби привітати весь офіцерський склад, державних службовців і ветеранів військової служби з ювілеєм створення Головної інспекції відомства.

— За час створення Головної інспекції Міністерства оборони України ви виконали величезний обсяг важливих державних завдань. Це і контроль заходів з реформування і розвитку ЗС України, розробка і вдосконалення нормативно-правової бази, надання організаційних та методичних допомог за всіма напрямками діяльності ЗСУ. Сьогодні історичний і визначальний ювілей. Але попереду нові виклики — сьогодення висуває перед Головною інспекцією як перед вищим військовим інспекційним органом Міноборони нові вимоги та виклики. Це наша спільна діяльність у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції, аналіз спроможності керівництва військами та силами, органами військ управління в умовах переходу на J-структуру, визначення ефективної та фінансової діяльності оборонних витрат, підготовка військових фахівців. Переконаний, що ви здатні виконувати будь-які завдання. Зичу здоров’я, щастя, нових звершень, успіхів у всіх справах і починаннях, — з вітальним словом виступив очільник оборонного відомства Андрій Таран.

Головний інспектор Міністерства оборони України адмірал Ігор Воронченко зі свого боку звернувся до колективу з вітальним словом і наголосив: фахівці інспекції з моменту створення й до сьогодні з честю та гідністю виконували обов’язок й продовжують сумлінну працю у визначенні реального стану справ, головних проблем, які слід вирішувати.

— Я радий вітати ветеранів нашої інспекції, тих, які свого часу очолювали Головну інспекцію. Дуже вдячний вам за сумлінну працю, — наголосив адмірал Ігор Воронченко.

Також під час урочистостей відбулося нагородження нагрудними знаками, грамотами й подяками як офіцерів інспекції, так і державних працівників від Міністра оборони та Головнокомандувача ЗС України. А ветеранам керівництво Головної інспекції відомства підготувало цінні подарунки.

З вітальними словами до нинішнього колективу звернулися і колишні керівники та працівники. Один з ветеранів вручив Міністру оборони від себе подарунки у вигляді книг. До нього доєднався і адмірал Ігор Воронченко, який також не залишив Андрія Тарана без подарунка.

Фото – Дмитро Юрченко

10
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram