ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як минув перший день «тиші», або На нулях зброя є

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Липня 2020, 9:13 0

Інформація про «роззброєння» українських підрозділів, яка поширюється в соцмережах, не відповідає дійсності. Це підтверджують бійці, які нині несуть службу на нулях.

-На нашій позиції порушень режиму тиші сьогодні не було. Зброєю ми забезпечені, на позиціях є чим захищати країну. Великокаліберні кулемети є. Якщо будуть провокації з боку ворога, ми готові дати відсіч, – говорить боєць із позивним «Фізик», який нині виконує завдання на одній із позицій Збройних Сил України. – Настрій – бойовий, і не інакше!

– Розуміємо добре, що це досить серйозні домовленості. Збройні Сили України самовільно порушувати їх не будуть, – запевняє військовий із позивним «Історик». – Зброя заряджена, за наказом у разі потреби впродовж двох-трьох хвилин ми готові надати відсіч.

Нагадаємо, що із 00:01 понеділка, 27 липня, відповідно до рішень Тристоронньої контактної групи, в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі проводяться додаткові заходи з посилення режиму припинення вогню, які запроваджено «на весь період до повного всеосяжного врегулювання конфлікту».

Дотримання цих заходів українською стороною контролюють спеціально відряджені до підрозділів офіцери-спостерігачі з оперативних командувань.

відео: Данило Оніпко

5
1
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Репортаж