ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Упродовж квітня-червня 2014-го воїни ССО у Краматорську провели одну з найуспішніших спецоперацій

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Липня 2020, 13:43

Про це розповів командувач Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-лейтенант Ігор Луньов під час зустрічі із журналістами, яка відбулася напередодні професійного свята ССО.

– В обороні Краматорського аеродрому брали участь підготовлені військовослужбовці з кількох підрозділів ССО, ДШВ, СБУ та МВС. Крім того, що здійснювалась оборона об’єкта, проводились заходи, які можна сміливо називати спецопераціями. Наші військовослужбовці вели спеціальну розвідку в радіусі 20-30 кілометрів від аеродрому, – поділився спогадами генерал-лейтенант Ігор Луньов.

За словами командувача ССО, з аеродрому здійснювалась координація, між іншим, виходу повітряним шляхом груп «Альфа» з метою виявлення незаконних блокпостів, бандформувань. Також наші оборонці отримали інформацію про те, що неподалік аеродрому розташувались ворожі розрахунки ПЗРК. Вони планували збивати літаки ЗС України на підльоті до летовища. Наші специ спланованими діями ввели в оману противника. Розрахунки ворожих зенітних ракетних комплексів спровокували й вивели на позиції, де їх «зустріли» підрозділи спеціального призначення. Вилучене ПЗРК польського виробництва виявилось захопленим ще у 2008 році в Грузії російськими військовими та перебувало на озброєнні в РФ.

Фото: Дмитро Юрченко

5
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook