Вперше встановлюються зрозумілі терміни служби та створюються прогнозовані правила для військовослужбовців. За словами заступника Міністра оборони України Мстислава Баніка, однією…
Угорщина отримала перші чотири німецькі танки Leopard 2, замовлені в рамках модернізації своїх збройних сил.
Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті Міністерства оборони Угорської Республіки.
Зазначається, що танки будуть базуватися в одній із бригад сухопутних військ у місті Тата, в 70 кілометрах на північний захід від Будапешта.
Міністр оборони Угорської Республіки Тібор Бенко подякував німецькому заводу Krauss-Maffei Wegmann за те, «що він зміг укластися в терміни поставки попри пандемію», і Австрії за організацію навчання персоналу танків.
Очікується, що до кінця року в Угорщину прибудуть ще вісім танків Leopard. З 2023 року до країни буде поставлено 44 нових танків Leopard 2 A7.
Нагадаємо, що Угорщина використовує радянський основний бойовий танк Т-72 понад 40 років. Країна є членом НАТО з 1999 року і знаходиться в процесі модернізації своїх збройних сил.
Угорщина замовила гелікоптери, танки і важку артилерію в Німеччині, а також системи прокладання мостів і систему наведення для ППО на загальну суму понад 1 мільярд євро.
Нарахування коштів за новою системою мотиваційних виплат в межах трансформації Сил оборони військовослужбовці отримають в липні.
Машинне мислення безпосередньо переходить у системи повітряного спостереження та контролю за супротивниками.
Трансформація Сил оборони надає можливість повернутися із СЗЧ за спрощеною процедурою та обрати підрозділ.
Навідник-оператор розвідувального відділення, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Вперше встановлюються зрозумілі терміни служби та створюються прогнозовані правила для військовослужбовців. За словами заступника Міністра оборони України Мстислава Баніка, однією…