ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Вінниччині 24 родини учасників бойових дій придбали собі житло за державні кошти

Новини Соціальний захист військовослужбовців
27 Липня 2020, 13:00
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ключ від дверей на тлі багатоквартирного житлового будинку.
Йдеться виключно про порожні будівлі, які роками не використовуються і потенційно можуть бути переобладнані під житло.

24 сім’ї учасників бойових дій з Вінницької області, які отримали грошову компенсацію з державного бюджету, придбали собі житло. Це 9 сімей загиблих військовослужбовців та 12 сімей осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи, 2 сім’ї внутрішньо переміщених осіб з-поміж учасників бойових дій та 1 сім’я особи з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи (Революції Гідності).

— У 2019 році для поліпшення житлових умов осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їхніх сімей, зокрема внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій на території інших держав; осіб, які брали участь в Революції Гідності, та членів їхніх сімей у Вінницькій області з державного бюджету було виділено 21,4 млн грн, — прокоментували у Вінницькій ОДА. — Вказані сім’ї отримали грошову компенсацію та мали можливість придбати житло за ці кошти протягом року з дня зарахування. Усі сім’ї на сьогодні придбали собі житло, субвенції з державного бюджету використані в повному обсязі.

Кореспондент АрміяInform

Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
Olx Бойовий медик взводу, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

WorkUa Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Дніпро та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

RobotaUa Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

WorkUa Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

RobotaUa Заступник командира бойової машини-навідник-оператор

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…