ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти третіх курсів ВІТІ тренуються в полях

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Липня 2020, 19:15 2

Курсанти третіх курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходять тактико-спеціальні заняття за фахом та загальновійськових дисциплін для удосконалення польових навичок.

Досвідчені викладачі з бойовим досвідом навчають майбутніх офіцерів-зв’язківців на практиці експлуатувати термінал радіо – та супутникового зв’язку, засоби комутації та маршрутизації, зокрема їх налаштування за нормативами.

Крім того, курсанти тренуються розгортати та експлуатувати КШМ, комплексні апаратні зв’язку, антенно-щоглові пристрої та лінії зв’язку, маскувати розгорнуті пункти управління. Також, вони відпрацьовують пошук місць та розташування підрозділів батальйонної тактичної групи і складання схеми місцевості місць розташування КСП, навчаються здійснювати розвідку та РХБ захист особового складу.

Варто додати, що польовий вихід для майбутніх офіцерів-зв’язківців є обов’язковою складовою  навчання та практичної підготовки. Тому кожен курсант під час практичних занять намагається засвоїти якнайбільше матеріалу та навичок, щоб в подальшому стати хорошим спеціалістом, впевнено володіти сучасними засобами зв’язку та озброєнням і швидко приймати рішення щодо забезпечення частин та підрозділів зв’язком.

Автор Олег Петровський

 

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини