ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новобранці-строковики розпочали службу з новосілля

Прочитаєте за: 3 хв. 21 Липня 2020, 15:12

З-поміж інших військових частин Збройних Сил України молоде поповнення строковиків прийняла і Центральна база ремонту та зберігання техніки РХБЗ, що на Полтавщині. Подія, за словами командування частини, стала без перебільшення визначною. Адже поповнили її чисельний склад близько тридцяти молодих воїнів. А це найбільша кількість новоприбулих за останні десять років.

Належний побут для солдата — теж мотивація

— Серед завдань нашої військової частини — не тільки ремонт та зберігання техніки й озброєння РХБЗ, а й несення бойового чергування у системі ППО, організація служб — вартової та внутрішнього наряду. Відповідно до цього функціоналу ми провели велику роботу з підготовки до прийому поповнення строковиків, — зауважує командир центральної бази полковник Ігор Іванченко.

Головний акцент тут приділили створенню комфортних умов проживання. Вдалося якісно відремонтувати казарму, яка багато років стояла пусткою. Стандартний перелік казармового вмеблювання доповнили нова сантехніка й душові кабіни, пральні машини та бойлер. Командування підрозділу подбало й про забезпечення молодого поповнення засобами особистої гігієни та антисептиками, обов’язковим комплектом медичних масок. Приємним і вчасним подарунком від шефів для воїнів-хіміків став і новенький плазмовий телевізор.

Контрактник і строковик: «хто крутіший» визначать результати роботи

Після відповідної підготовки молоді воїни розпочнуть нести вартову службу у складі роти охорони. Тут і виникає, як то кажуть, інтрига. Адже підрозділ укомплектований як строковиками, так і контрактниками. А в цьому і є, власне, особливість того, як вони виконуватимуть завдання за призначенням.

На думку командування, цей чинник має стати своєрідним стимулом для кожної з категорії військовослужбовців. З одного боку, змішаний склад варт сприятиме динамічнішій адаптації молодих воїнів завдяки допомозі й наставництву досвідчених контрактників. З іншого — це й додаткова мотивація для військовослужбовців контрактної служби тримати планку, а не пасти задніх в очах новачків.

Загалом у підрозділі, як і у військовій частині загалом, провідним є принцип — усе робити на совість.

Якщо театр починається з вішалки, то військова служба — з перших вражень

— Хоч у навчальному центрі ми з товаришами й отримали перший армійський вишкіл, усе побачене у цій військовій частині для нас нове й дещо незвичне, — ділиться враженнями солдат Максим Жизнюк. — Приємно вражає впорядкована та дбайливо доглянута територія, нова казарма, спортмайданчик, солдатська їдальня. Але головне, що спонукає позитивного настрою на службу — це доброзичливість і комунікабельність командирів усіх ланок. Так, термін нашої служби не такий тривалий, як у кадрових військових, але кожен з нас одразу відчув щиру турботу й піклування. Мені особливо приємно відчувати, що ми відразу стали часткою цього згуртованого та дружного бойового колективу.

А наостанок воїн поділився, що батькам про прибуття до нового місця служби передусім розповів саме про своє армійське новосілля.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram