У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
17 липня збройні формування Російської Федерації 18 разів порушили режим припинення вогню. Ворог обстріляв наші позиції з мінометів калібру 82 мм, гранатометів, протитанкових ракетних комплексів, озброєння БМП, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Про це повідомляє штаб ООС.
За минулу добу втрат серед українських захисників немає.
Утримуючи оборону та зберігаючи контроль над обстановкою, українські військовослужбовці діяли рішуче та жорстко відповіли ворожим підрозділам, змушуючи окупаційні війська припинити свою активність. За даними розвідки, 17 липня наші захисники знищили одного загарбника.
Від початку поточної доби російсько-окупаційні війська активності не проявляли.
За наявною інформацією втрат за поточну добу серед українських воїнів немає.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
Удари по російськім тилам в районі Костянтинівки сягають глибину до 30 кілометрів, а найбільше їх припадає на 10 кілометрів від лінії фронту.
Військовослужбовиця 34-ї бригади морської піхоти «Борисфен» з позивним «Лабуба» прийшла до війська за «Контрактом 18-24».
Старший механік обслуги обслуговування авіаційного озброєння
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…