ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Україна поки не може повністю відмовитися від призову на строкову службу

Новини
17 Липня 2020, 11:31
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міноборони підготувало законопроект про територіальну оборону

В Україні у найближчі роки не планують відмовлятися від призову на строкову службу. Це в першу чергу пов’язано з недосконалістю підготовки військового резерву.

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран у ході години запитань до уряду. Про це повідомляє сайт RBC.UA

“Стосовно переходу на 100% контрактне військо. Існуюча система змішаного комплектування в найближчі роки буде збережена. Це в першу чергу пов’язано з недосконалістю підготовки військового резерву в Україні”, – сказав глава Міноборони.

За його словами, строкова служба є основним джерелом військової підготовки громадян.

“На етапах від навчання у загальноосвітній школі до безпосередньо комплектування резерву. Ми не можемо поки що, нажаль, повністю відмовитись від строкової військової служби, оскільки це є основне джерело військової підготовки громадян”, – заявив Таран.


Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Начальник сховища

Львів

Військова частина А2678

Olx Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

65 ОМБр

WorkUa Стрілець-санітар

від 20000 до 21000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

RobotaUa Офіцер-психолог

від 20000 до 100000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

WorkUa Розвідник-оператор

від 25000 до 125000 грн

Одеса

137 ОБМП

ПУБЛІКАЦІЇ