Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
15 липня збройні формування Російської Федерації 12 разів порушили режим припинення вогню, застосувавши при цьому заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 120 мм, озброєння БМП, гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Про це повідомляє штаб ООС.
Для придушення вогневих засобів противника наші воїни оперативно застосували штатне озброєння. Відповідь була адекватною – після чого ворог припинив свою активність. За даними розвідки, 15 липня українські захисники знищили двох загарбників.
Також, минулої доби збройні формування Російської Федерації вчергове застосували вогневі засоби ураження по українському населеному пункту. Ворог обстріляв з ручних протитанкових гранатометів мінами ПОМ-2, що перебувають на озброєнні ЗС РФ, селище Новолуганське. Один з нерозірваних боєприпасів виявлено на території сільськогосподарського підприємства цього прифронтового населеного пункту. У подальшому міну утилізують підрозділи ДСНС України.
За минулу добу втрат серед українських захисників Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає.
Від початку поточної доби збройні формування Російської Федерації активності не проявляли.
За наявною інформацією втрат за поточну добу серед наших захисників немає.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
Бійці підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії щомісяця посідають перші місця за кількістю знищеної артилерії в рейтингу «Є-балів».
До 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено учасника агентурної мережі генштабу рф, яка діяла в Україні.
На Київщині та Миколаївщині співробітники СБУ та Національної поліції викрили ще 6 «ухилянтських схем».
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…