Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…
Як повідомляла АрміяInform, 15 липня в Україні відзначається День українських миротворців.
З перших років незалежності Україна бере активну участь в операціях з підтримання миру, які не обмежуються рамками Організації Об’єднаних Націй, а й включають місії Організації з питань безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), заходи в межах програми «Партнерство заради миру» НАТО та в багатонаціональних силах.
За ці роки українські військові виконували завдання з підтримання миру і стабільності в багатьох державах. Зокрема, в Анголі, Афганістані, Боснії і Герцеговині, Гватемалі, Грузії, Ефіопії та Еритреї, Іраку, Конго, Косові, Кувейті, Ліберії, Лівані, Македонії, Молдові, Сербії, Судані, Сьєрра-Леоне, Таджикистані, Хорватії, Кот-д’Івуарі.
Миротворці – це люди, які захищають найцінніше – людські життя в будь-якій країні світу. У момент співіснування з іншими миротворець стає учасником творення нового миру.
Серед миротворців чимало військових, які під час ротацій популяризують Україну. Так, наприклад, старший лейтенант Дмитро Кисельов здобув чимало нагород за свої фотографії під час відряджень.
Дмитро Кисельов наразі виконує військовий обов’язок у складі місії ООН у Демократичній Республіці Конго. Він – доброволець, який з початком російсько-української війни воював у добровольчому батальйоні, згодом перейшов до армійської авіації, а нині є одним із найдосвідченіших військових.
Його знімки Африки, миротворців, літаків та написані про них історії стали широко відомими. Його читачі разом з ним пізнають інший світ, культуру, традиції… Водночас він розповідає про Україну. Так межа між різними культурами стає тоншою.
Світлини старшого лейтенанта Дмитра Кисельова беруть участь у конкурсах з 2019-го. За перші шість місяців 2020 року старший лейтенант Кисельов презентував фото на конкурси у 23-х виставках, зокрема двох національних та 21 міжнародній.
Бути миротворцем – це важлива й відповідальна робота. Той, хто пройшов через неї, сам змінився і змінив світ. Вам, миротворці, за цю роботу велика подяка! Зі святом!
Олександр Беккер, служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ
Фото Дмитра Кисельова.
@armyinformcomua
Упродовж доби росіяни обстрілювали населені пункти Сенькове, Кіндрашівку, Вільхуватку Куп’янського району з артилерії, FPV-дронами, РСЗВ.
На Харківському напрямку тривають запеклі бої, росіяни для наступальних дій застосовують тактику «мясних штурмів», не використовуючи бронетехніку.
На Лиманському напрямку ситуація залишається напруженою: ворог постійно проводить атаки, зокрема піхотні штурми.
Військова контррозвідка Служби безпеки затримала в Києві агентку російської воєнної розвідки, яка готувала координати для дронової атаки рф по столиці України 1 січня 2025 року.
Міністерство оборони України опублікувало роз’яснення щодо механізму переведення у застосунку Армія+, а також щодо причин, через які можуть виникати затримки.
Окупанти все більше намагаються застосовувати нову тактику — коли спочатку заходить мала штурмова група, ховається якнайближче до українських позицій і чекає підкріплення, однак Сили оборони знають, як протистояти їм.
від 30000 до 130000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…