ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Війську передано партію достроково відремонтованих БпАК «Spectator-M»

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Липня 2020, 10:49 4

ВАТ «Меридіан» імені С.П. Корольова, що входить до складу ДК «Укроборонпром», достроково виконало плановий ремонт партії безпілотних авіаційних комплексів БпАК «Spectator-M».

Попри особливий режим роботи під час карантину, підприємство виконало контрактні зобов’язання на 4 місяці раніше запланованого. БпАКи вже відправлено у війська для виконання бойових завдань. Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

– Наше підприємство має сучасні виробничі потужності та висококваліфікований персонал, що дозволяє виготовляти 100 безпілотників на рік. Виробництво такого масштабу не можна зупиняти, тому ми працюємо за рахунок внутрішніх резервів заводу, навіть під час очікування погоджень бюджетів, ухвалення ДОЗ та інших процедур, пов’язаних із виділенням коштів. Це дозволяє створити «стратегічний запас» деталей БпАК, завдяки якому маємо змогу виконувати замовлення навіть достроково.

Трапляються ситуації, коли термін виготовлення БпАКів обмежується не потужностями заводу, а отриманням дозволу на експорт однієї маленької комплектуючої, наприклад, із США. Тому наше конструкторське бюро постійно працює над тематикою імпортозаміщення, вдосконаленням виробів і розробкою нових моделей на основні вітчизняної елементної бази. Маємо власну акредитовану сучасну випробувальну лабораторію, де проводимо всі необхідні тести. Завод готовий до виконання нових замовлень для наших військових, – зазначив з цього приводу голова правління ВАТ «Меридіан» імені С.П. Корольова В’ячеслав Проценко.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка