Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що найближчим часом може відбутися новий обмін утримуваними особами. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
– Ми домовилися про продовження обміну, я вважаю, що результатом стане черговий обмін, який відбудеться найближчим часом, – зазначив Андрій Єрмак, розповідаючи про переговори в Берліні за участю заступника голови Адміністрації президента РФ Дмитра Козака, зовнішньополітичного радника канцлера Німеччини Яна Гекера і радника президента Франції Емануеля Бона.
Також за словами Єрмака, українська делегація отримала всі необхідні гарантії та підтвердження від Німеччини і Франції і жорстко поставила перед Росією питання відвідування осіб, які незаконно перебувають у полоні на непідконтрольній території, представниками Червоного Хреста.
– Це дуже необхідно для того, щоб сьогодні дійсно кожен громадянин, про якого ми маємо сьогодні інформацію, що він там, ми дійсно отримали підтвердження і змогли його звідти забрати, – підкреслив глава ОП.
Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.
Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід роботи на нашому сайті.
Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Детальніше про політику використання файлів cookie.