ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найкращий протитанковий розрахунок у ООС – із ОТУ «Північ»

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Липня 2020, 9:01 3

На Донеччині завершились змагання на найкращий протитанковий розрахунок серед підрозділів, що виконують завдання в рамках операції Об’єднаних сил.

– У цьогорічних змаганнях перемогу здобули протитанкові розрахунки оперативно-тактичного угруповання «Північ». Військовослужбовці вкотре продемонстрували достатньо високий рівень підготовки в спортивній і спеціальній номінаціях, а також під час виконання бойових стрільб, – повідомив начальник ракетних військ та артилерії Об’єднаних сил полковник Богдан Союшкін. – Особовий склад Збройних Сил сертифікований, підготовлений фахово і практично. Фахівці пройшли вишкіл у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, що в Старичах. Перед заведенням до першої лінії оборони для виконання завдань у операції Об’єднаних сил, проходять бойове злагодження на полігонах для виконання завдань на передньому краї зі знищення бронетанкової техніки противника.

Серед переможців – колишній агроном

Змагання тривали кілька днів. Окрім стрільб та складання нормативів зі спеціальної підготовки, протитанкові розрахунки долали «зруйновану дробину», «дротову сітку на високих кілках», яку ускладнювала щільна димова завіса, демонстрували володіння особистою зброєю й навички надання першої медичної допомоги пораненим. У фіналі захисники змагались у стрільбі з вогневих позицій на відстані 1400 м із розрахунків «Штурм С», переносного протитанкового комплексу «Стугна П», «Корсар», «Фагот», «Конкурс».

За словами одного з командирів – переможця змагань – до проходження військової служби він працював агрономом. Уклав контракт із військом лише пів року тому. Гарна спортивна форма, високий рівень підготовки й бажання стати на захист країни, привели його до перемоги не тільки на рівні бригади, оперативно-тактичного угруповання «Північ», а й серед підрозділів, що виконують завдання у межах операції Об’єднаних сил.

– Ми випередили суперників ще на першому етапі змагань. Проте на другому — шанси дещо зрівнялись. Хто найсильніший, вирішив фінал, — розповідає офіцер, влучний постріл якого з протитанкового керованого ракетного комплексу «Фагот» став переможним для його підрозділу. – Коли влучаєш в ціль, перехоплює подих. Відчуття неймовірні. Перемога!

відео: Данило ОНІПКО

8
3
Читайте нас в Telegram