ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Морські котики» виводили групи в умовний тил противника

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Липня 2020, 15:28 9

Упродовж двох тижнів під час масштабних водолазних зборів представники Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій ЗС України та інших силових структур відпрацьовували спеціальні вправи із застосуванням спеціальних плавзасобів і військової авіації. Про це кореспонденту АрміяInform повідомили в пресслужбі 73-го МЦСпП.

Окрім загальної комплексної програми спільних заходів, у кожного підрозділу був ще й окремий план дій. Відпрацьовували та вивчали особливості будови затонулого судна, що використовували як тренажер, щодо можливого облаштування схованок. Окремою вправою було підняття затонулих об’єктів з допомогою спеціальних систем аварійного підйому та підйому великих предметів від 100 до 2000 кг. Під час виконання комплексу вправ бійці використовували апарати з відкритою системою дихання та бронежилети з позитивною плавучістю.

Оператори 73-го морського центру виводили групи в умовний тил противника безпарашутним десантуванням у воду по-штурмовому й з допомогою комплекту знімного бортового обладнання «КАНАТ-1» на катери, що перебували у морі та на обмежену ділянку місцевості на суші.

Після виводу оператори продовжили відпрацьовувати ведення тактичних дій.

Як зазначили в центрі, постійні навчання та тренування не самоціль, це один зі способів підтримання навичок на шляху до виконання бойового завдання.

Фото пресслужби 73-го Морського центру спеціального призначення.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини