ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кораблі НАТО готують до навчань у Чорному морі

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Липня 2020, 9:09 1

На чолі з фрегатом Іспанії Álvaro de Bazán (F-101) середземноморська військово-морська група НАТО встановила курс на Чорне море.

Про це повідомляє український мілітарний портал із посиланням на іспанське видання ABC.

Кораблі візьмуть участь у військово-морських маневрах. Пізніше вони відвідають українське місто Одеса.

Із 30 червня Іспанія очолює військово-морську групу SNMG-2 сил НАТО в Середземному морі.

– Друга постійна військово-морська морська група є однією з 4 постійних військово-морських груп НАТО – два ескортні кораблі (SNMG) і два протимінні кораблі (SNMCMG) із підвищеною готовністю. Вони являють собою перший елемент реагування в морі перед кризовою ситуацією, – розповідає капітан іспанського флоту Мануель Агірре (Manuel Aguirre).

Через 21 день, як передбачено міжнародними договорами, кораблі покинуть Чорне море.

Нагадаємо, 7 липня до Чорного моря увійшли кораблі 2-ї постійної протимінної групи SNMCMG2 сил НАТО.

За словами капітана Мануель Агірре, це сприяє досягненню цілей морської стратегії НАТО шляхом:

  1. Постійна військово-морська присутність у зонах відповідальності НАТО сприяє зміцненню позицій Північноатлантичного союзу в області стримування та оборони.
  2. Готовність негайно реагувати на кризу. Це завдання включає в себе проведення внутрішньої програми навчання й участь в національних та партнерських навчаннях для підтримки високого ступеня готовності та високого рівня взаємодії.
  3. Зміцнення зв’язків співробітництва і дружби з державами, які не є членами НАТО, за допомогою візитів у порт і заходів із військової співпраці.
  4. Перевірити в морі обґрунтованість нових доктрин і тактик, розроблених НАТО.

Повідомляється, що група SNMG-2 планує взяти участь в декількох навчаннях, організованих союзниками в Середземному і Чорному морях.

Планується вступ турецького і румунського фрегатів, а також французького нафтового танкера для участі в навчаннях Sea Breeze в Чорному морі, навчання стануть першим заходом групи SNMG-2 під іспанським командуванням.

Читайте нас у Facebook
Мітки: