ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні зафіксовано 49 607 випадків хвороби COVID-19, у ЗСУ хворіє 168 осіб

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Липня 2020, 11:49

07 липня (станом на 9:00) в Україні 49 607 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1283 летальних, 22 193 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 564 нові випадки.
Загалом проведено 731 858 тестувань методом ПЛР. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Станом на 10.00 07 липня в Збройних Силах України хворіє 168 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

Всього за час пандемії одужало – 383 особи, летальних випадків – 5.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 611 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 305 осіб.

За минулу добу зареєстровано 6 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Військовослужбовці (Київська область – 5 осіб та Рівненська – 1) знаходяться на лікуванні в дома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.
Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Читайте нас у Facebook
Наводила ворога на цілі у Сумах: місцева жителька отримала вирок
Наводила ворога на цілі у Сумах: місцева жителька отримала вирок

До 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено жінку, яка передавала координати, по яким ворог неодноразово наносив удари по Сумах.  

Їхали поки не згоріли: російський штурм на мотоциклі та квадроциклі пішов димом
Їхали поки не згоріли: російський штурм на мотоциклі та квадроциклі пішов димом

Бійці 1-го механізованого батальйону 1-ї важкої механізованої Сіверської бригади відбили спробу ворога атакувати на легкому транспорті.

Олександр Сирський: «Наше головне завдання — зробити кожен крок окупанта максимально дорогим»
Олександр Сирський: «Наше головне завдання — зробити кожен крок окупанта максимально дорогим»

Про це Головнокомандувач ЗСУ заявив на зустрічі із начальником Штабу оборони Збройних Сил Великої Британії, головним маршалом авіації сером Річардом Найтоном.

«Від супів до ананасів та шоколаду» — Житомирський військовий виш пропонує ексклюзивні умови майбутнім курсантам
«Від супів до ананасів та шоколаду» — Житомирський військовий виш пропонує ексклюзивні умови майбутнім курсантам

Виняткові умови навчання в Житомирському військовому інституті гарантуються унікальним досвідом його викладачів.

Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати — Президент
Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати — Президент

Володимир Зеленський доручив Силам оборони та безпеки України підготувати план реагування, який буде розглянутий та затверджений на Ставці.

Закупівлі через цифрову систему DOT-Chain Defence: доєдналися Нацгвардія, ДПСУ та  Нацполіція
Закупівлі через цифрову систему DOT-Chain Defence: доєдналися Нацгвардія, ДПСУ та  Нацполіція

За ініціативи МВС Уряд ухвалив рішення про масштабування моделі цифрових оборонних закупівель через систему DOT-Chain Defence Агенції оборонних закупівель ДОТ.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-зенітник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

Стрілець – помічник гранатометника

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Радіотелефоніст 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Молодший медичний працівник (військова служба за контрактом)

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

Краматорський РТЦК та СП

Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Психолог

від 13000 до 13000 грн

Київ

Державна прикордонна служба України

--- ---