Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
6 липня в Українській військово-медичній академії розпочалася вступна кампанія для охочих здобути освіту офіцера управління тактичного рівня за освітнім рівнем «Магістр медицини».
Про це повідомили на офіційній сторінці Командування Медичних сил Збройних Сил України в соцмережі Facebook.
Цьогорічний відбір проходить на базі Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Пуща Водиця», який в умовах карантину закритий для відвідувачів. Усі абітурієнти пройшли тестування на COVID-19.
180 найкращих випускників вищих медичних навчальних закладів України, котрі пройшли підготовку за програмою офіцерів запасу медичної служби, виявили бажання стати військовими лікарями. Під час екзаменів за фахом і тестування з іноземної мови вони мають підтвердити високі результати професійної підготовки, особисту спроможність і високу мотивацію для зарахування на навчання.
Після закінчення навчання та здобуття вищого рівня військової освіти майбутні військові медики будуть розподілені для подальшого проходження служби у військовій та госпітальній ланці Медичних сил Збройних Сил України.
Підготувала Яна Задубінна, АрміяInform
Спортсмени ЦСК ЗСУ Дмитро Степанов та Валерій Малєєв стали бронзовими призерами чемпіонату Європи зі стрибків у воду серед юніорів.
Підрозділи Повітярних Сил оприлюднили кадри бойової роботи зі знищення російських балістичних ракет під час атаки на Київ.
Окупанти повідомляють про захоплення населених пунктів, в яких їх і близько немає, але можна відзвітувати перед командуванням.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…