ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ППО Туреччини підсилять новим мобільним ЗРК Sungur

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Липня 2020, 16:28 10

У Туреччині створено власний мобільний зенітний ракетний комплекс ближнього радіусу дії Sungur. Про це повідомив керівник Секретаріату оборонної промисловості Туреччини (SSB) Ісмаїл Демір. «Новий член родини вітчизняних засобів протиповітряної оборони, розроблений компанією Roketsan у співпраці з вітчизняними зацікавленими сторонами оборонної галузі, готовий поповнити військовий арсенал після успішних випробувань», − написав Ісмаїл Демір у Twitter.

У поширеному Секретаріатом оборонної промисловості Туреччини відео продемонстровано, що для ЗРК Sungur використано чотири ракети від переносного зенітного ракетного комплексу (ПЗРК) турецького виробництва Portatif Savunma (PorSav). Вона є турецьким аналогом американського ЗРК Stinger. Конструкція цих ракетних систем майже однакова.

Найголовніша відмінність ракети – це використання іншого шукача. У турецькому комплексі – головка самонаведення власного виробництва – Imager Infrared (IIR) замість IR Seeker Head на Stinger. Як стверджується, «ракети з цим шукачем складно обдурити традиційними контрзаходами авіації».

Ракету створено двома турецьким компаніями – Roketsan та Aselsan. Вона здатна уразити ціль на відстані до 4 км. Однак не виключається і можливість уражати ціль на максимальній дальності в 6 км.

Турецькі ЗРК встановлені в комплексі Sungur на шасі бронеавтомобіля Kirpi з колісною формулою 4х4 виробництва місцевої компанії ВМС.

Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Армії світу