ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Конотопі зводять будинок для військовослужбовців. Новосілля планують на День ЗСУ

2 Червня 2020
У Конотопі зводять будинок для військовослужбовців. Новосілля планують на День ЗСУ

У місті Конотоп Сумської області розпочато будівництво 4-поверхового будинку на 24 квартири для військовослужбовців та членів їхніх сімей. Про це повідомляє АрміяInform.

– Ми зробили рівномірний розподіл площі й це буде по 8 квартир різного метражу – три-, дво- та однокімнатних. У кожній з них ми покладемо ламінат, встановимо бойлери, змішувачі, унітази та інше необхідне обладнання. Здати будинок у експлуатацію плануємо цьогоріч до Дня Збройних Сил України. Це житло буде службовим, – розповів головний інженер одного з підрозділів Державної спеціальної служби транспорту Сергій Мануйленко.

У цьому місті військові будівельники зводять житло вже не вперше. Зокрема, у попередні роки були здані в експлуатацію 48-ми та 24-квартирні новобудови і 60-квартирний будинок переобладнаний з казарми.

–  Керують роботою всіх бригад на будівництві наші висококваліфіковані інженери. Також у нас є шляхо-будівельна рота, де є фахівці різного профілю – бетонярі, каменярі, штукатури, малярі, висотники та інші спеціалісти, які й виконують відповідні роботи, – зазначив Сергій Мануйленко.

Подбали забудовники й про зручність та комфорт мешканців будинку. Планується, зокрема, побудувати автомобільну стоянку, дитячий та спортивний майданчики тощо.

Фото Сергія Сахна

12
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини