ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На територію України з боку Росії в’їхали понад сто військових вантажівок – штаб ООС

Новини ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Червня 2020, 12:30

Нещодавно безпілотний літальний апарат СММ ОБСЄ дальнього радіусу дії зафіксував щонайменше 30 тентованих вантажівок, які в’їхали зі сторони Російської Федерації на тимчасово непідконтрольну урядові України територію, оминаючи офіційні пункти пропуску. Про це повідомляє штаб ООС.

Під час подальшого спостережного польоту БПЛА Місії було помічено понад 70 вантажівок військового типу, ремонтно-евакуаційні машини, два танки Т-64 та два бронетранспортера БТР-80, які були розміщені в окупованому Луганську. Також поблизу житлового району в місті Харцизьк виявлено зенітний ракетний комплекс 9К35 “Стріла-10”.

Варто відзначити, що російські окупанти продовжують використовувати мирних жителів Донбасу  як живий щит, облаштовуючи фортифікаційні споруди у житлових кварталах Горлівки. У місті нещодавно виявлено вириті дві нові траншеї та збудовані захисні споруди. Крім того, на околицях населеного пункту Широка Балка було зафіксовано приблизно 590 протитанкових мін.

Усі ці факти свідчать, що російські загарбники і надалі демонструють стійке небажання дотримуватись Мінських домовленостей та відверто ігнорують взяті на себе зобов’язання в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи. Своїми діями вони підтверджують прагнення до подальшого загострення конфлікту, збільшуючи кількість озброєння та військової техніки в безпосередній близькості до лінії зіткнення, чим наражають на небезпеку мирних мешканців в окупованих ними населених пунктах.

Читайте нас у Facebook
Найбільше ворожих штурмів за добу зафіксовано на Покровському та Костянтинівському напрямках
Найбільше ворожих штурмів за добу зафіксовано на Покровському та Костянтинівському напрямках

Протягом минулої доби між українськими захисниками та російськими загарбниками відбулося 150 бойових зіткнень.

Ворог обстріляв Слов’янськ: є загиблий, постраждав рятувальник
Ворог обстріляв Слов’янськ: є загиблий, постраждав рятувальник

У Слов’янську на Донеччині внаслідок російського обстрілу одна людина загинула і п’ятеро дістали поранень.

Російська армія втратила на фронті майже тисячу солдатів та 65 артилерійських систем
Російська армія втратила на фронті майже тисячу солдатів та 65 артилерійських систем

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 980 одиниць особового складу та 5 бойових броньованих машин.

Литовсько-українсько-кримський союз: від перемоги під Оршею до спалення москви
Литовсько-українсько-кримський союз: від перемоги під Оршею до спалення москви

Наприкінці XV століття в москві формується доктрина «третього Риму», і тамтешні князі починають активно «збирати землі», що раніше входили до Київської Русі.

Завжди за межею: як готують майбутніх операторів ССО
Завжди за межею: як готують майбутніх операторів ССО

Від цивільного до бійця спецпризначення — шлях, що починається з мотивації та проходить через випробування.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Начальник майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Механік-водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Водій (кат. D, DE), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Військова служба за контрактом: Обери свою майбутню професію!

від 23000 до 130000 грн

Корюківка, Чернігівська область

--- ---