ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові моряки освоюють сапбордінг

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Червня 2020, 16:30 2

Військові моряки не уявляють життя без моря. Це їхня стихія, служба. Але має бути час і на дозвілля. Як цікаво та спортивно провести вихідні та ще й із сім’єю, кореспондентові АрміяІнформ розповів президент Одеської обласної федерації САП-серфінгу Сергій Павлов.

– Вже понад три роки наша Федерація співпрацює із Військово-Морськими Силами ЗС України. Почали з Інституту ВМС – вийшли на контакт з керівництвом і запропонували разом проводити спільні заходи. Організовували змагання наших спортсменів і військовослужбовців ВМС на гребних концептах, – розповідає Сергій Павлов. – Також торік з нагоди Дня фізичної культури та спорту флотський виш організував спортивне свято, де серед курсантів відбулися і змагання на сапбордах.

Сапсерфінг – один із молодих видів спорту в Україні. Від класичного серфінгу відрізняється тим, що райдер гребе не руками, а веслом. Цьому спорту можна навчитись за 10 хвилин і займатись ним можуть абсолютно всі, навіть діти. Все, що потрібно – навчитись балансувати на воді.

– Ми пропонуємо військовослужбовцям ВМС та ветеранам АТО/ООС приходити до нас і займатись на сапбордах. Можна разом зі всією родиною – навчимо всіх: і дружину, і дитину. І абсолютно безкоштовно, – продовжує Сергій Павлов. – Упевнений, що перебування в нас принесе лише позитивні емоції, адже це так добре – провести час в родинному колі, на морі та ще й активно займаючись спортом. На жаль, військові ще мало про нас знають, тож запрошуємо військових моряків та учасників бойових дій із сім’ями.

Враховуючи різноманітність сапбордінгу, тут кожен знайде той вид, що припаде до душі, починаючи від активної греблі й до занять йогою на дошці.

– Ідею проводити реабілітацію військових на сапбордах ми підгледіли в колег з американського флоту, які давно використовують цей вид спорту у своїх програмах, – розповідає працівник ЗСУ Ігор Руляк. – Їх спецназ ВМС використовує такі дошки в реабілітаційних програмах для військових, коли ті повертаються з різних місій, операцій, ротацій, бойових дій тощо. Сапбордінг корисний як фізично, так і психологічно. Адже це не лише заняття спортом, а й живе спілкування з людьми.

Президент Одеської САП-федерації Сергій Павлов підкреслив, що в разі, якщо військовослужбовці забажають професійно займатись цим видом спорту, то їх запрошуватимуть на збори, вони братимуть участь у чемпіонатах України за рахунок Федерації.

Станція «Серфлагуна» розташована за адресою: Шампанський провулок, пляжний комплекс True Man Club, ліве крило. Із собою треба мати посвідчення офіцера чи учасника бойових дій. Також можна записатись в інстаграмі, написавши в директ.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Реабілітація, Спорт