ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні для потреб війська створюють власний легкий ударний вертоліт

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Червня 2020, 19:27

Роботи над створенням легкого ударного вертольота для українського війська активізовано в рамках спільного рішення між Міністерством оборони України та «Мотор Січ». Відповідно до програми, фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки спільно із «Мотор Січ» створили спеціальний вертоліт-лабораторію для оцінки конструктивних та технічних рішень, які допоможуть під час створення нового вертольота.

Як повідомляє Defense Express, спеціально для оцінки всіх параметрів польоту, починаючи від аеродинамічного спротиву озброєння до впливу порохових газів на роботу двигуна, весь вертоліт «всіяно» сенсорами, які дозволяють зафіксувати всі необхідні параметри.

А для оцінки реального використання підвісного озброєння на вертоліт були встановлені спеціальні ферми для розміщення зброї та підвісних контейнерів у різних конфігураціях, а також симуляторів лобового спротиву.

Базою для лабораторії став Мі-2МСБ від «Мотор Січ», який, якщо порівнювати із базовою версію, отримав більш потужні українські двигуни АІ-450М-Б, редуктор власного виробництва, сучаснішу авіоніку, системи навігації, зв’язку тощо.

Силами «Мотор Січ» опрацьовано та серійно виготовляється весь основний заділ щодо силової установки, паливної системи та льотного обладнання. Окрім того, на цьому запорізькому підприємстві на фінальних етапах перебуває освоєння виготовлення лопатей.

Враховуючи напрацювання інших вітчизняних підприємств у системах наведення, повітряної зброї, авіоніці та інших системах, одним із небагатьох питань залишається фюзеляж. У будь-якому разі можливість створення українського ударного легкого вертольота поступово отримує чіткі обриси.

Саме такий вертоліт може зайняти наразі абсолютно пусту нішу бойових та розвідувальних легких вертольотів в українському війську, яку в арміях інших країн світу посідають такі зразки, як Boeing AH-6, Bell OH-58 Kiowa, Bell ARH-70 та інші.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить