ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кожен десятий призовник не вивчав предмет «Захист України»

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Червня 2020, 18:53 1

Для поповнення 179-го навчально-тренувального центру військ зв’язку, що на Полтавщині, до спекотних температурних показників додався і щільний графік курсу загальновійськової підготовки. Близько 500 майбутніх зв’язківців приступили до вдосконалення навичок у польовому таборі закладу.

– Місяць строковики навчатимуться військової справи з інженерної, тактичної, вогневої та інших дисциплін. З цього року акцент на підготовку нового поповнення зроблено саме в площині загальновійськових дисциплін. Основну спеціальність строковики опановуватимуть у військових частинах після прийняття Військової Присяги, згідно з розподілом, – розповів командир навчального підрозділу підполковник Ігор Пастушенко.

За словами офіцера, цьогорічний призов є найкращим за фізичними кондиціями призовників – нині менше юнаків, які прибули з недолікованими чи прихованими хворобами. Близько третини мають вік 18–19 років, приблизно 10 відсотків призовників – з вищою освітою.

Попри позитивну налаштованість молоді на військову службу, важко не помітити, що з їхнього загалу кожен десятий не вивчав у школі предмет «Захист України». Серед тих, хто опанував цей шкільний курс, лише 30 відсотків мали досвід виконання практичних стрільб зі зброї.

– У підготовці особового складу  ми врахували таку тенденцію. Навчальна програма хоч і насичена, але складена з урахуванням як теоретичного, так і практичного досвіду кожного без винятку молодого воїна. Методичну допомогу надають досвідчені інструктори, які майже на сто відсотків пройшли бойовий вишкіл у складі сил та засобів АТО/ООС. Практичним стрільбам з бойової зброї передує вивчення матеріальної частини, тренажі й набуття первинних практичних навичок стрільби в інтерактивному тирі навчального центру, – продовжив командир підрозділу.

Підсумки першого дня практичних стрільб з автомата АК-74 показали, що ураження нерухомих цілей молоді воїни виконали з позитивними результатами. Подальший етап вогневої підготовки передбачає виконання навчальних і залікових стрільб з автомата, кидання бойових ручних гранат та практичну стрільбу з ручного гранатомета.

27

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл