ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майбутні офіцери-прикордонники вперше стажуються в Одеському загоні морської охорони

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Червня 2020, 13:41 2

Уперше після відновлення навчання на материковій Україні 40 майбутніх морських офіцерів-прикордонників пройдуть стажування в Одеському загоні морської охорони.

Курсанти-стажери, що обіймають посади командирів штурманського, електромеханічного, моторного та радіолокаційного відділень, помічників командира катера, інспекторів прикордонної служби, майстрів-водолазів і старшин зенітно-артилерійської команди, опанують практичні навички в кораблеводінні, експлуатації корабельних енергетичних установок, засобів зв’язку, ракетно-артилерійського та радіотехнічного озброєння, пошуково-рятувальними та водолазними роботами в морі. Вони поринуть у специфіку служби на морській ділянці державного кордону України. Зокрема практично відпрацюють виконання обов’язків за посадами під час несення служби на кораблях Одеського загону морської охорони, зокрема його флагмані «Григорій Куроп’ятников». Безпосередніми керівниками практики призначені діючі морські офіцери-прикордонники.

На стоянці корабельно-катерного складу курсантів розподілили по екіпажах, провели інструктажі з корабельних правил, особистої безпеки, розпорядку дня. Розміщення та проживання на кораблях і катерах організовано так, щоб стажисти почувалися повноправними членами команди.

Зазначимо, що не всі курсанти вперше знайомляться зі специфікою служби в Морській охороні, адже троє з них – військовослужбовці за контрактом і до навчання проходили службу в Одеському й Ізмаїльському загонах Морської охорони. Наприклад, головний старшина Ігор Лузан має п’ять років вислуги та досвід служби на кораблі «Григорій Куроп’ятников», а також у відділі спеціальних дій Одеського загону морської охорони. Четверо курсантів, хоч і не мають морських навичок, свого часу брали участь у бойових діях на сході країни. Є й ті, хто проходив строкову та службу за контрактом в інших силових структурах. Тому їхній досвід, безумовно, сприятиме успішному стажуванню.

Фото Odessa Online

2
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини