ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олександр Положинський заспівав разом із лицарями Зимового Походу

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Червня 2020, 10:28 4

На урочистості з нагоди повернення 28-ї окремої механізованої бригади іімені Лицарів Зимового Походу запросили фронтмена групи «Тартак» Олександра Положинського.

Дружба Олександра Положинського з 28-ю бригадою триває давно. Усе почалося з концертів на передовій. Як розповідає артист, це товаришування вже перевірене часом, справами й досвідом.

Нині гурт перебуває в концертному турі, який розпочався минулого тижня. Уже проїхали з концертами лінією фронту, тепер гастролюватимуть уздовж морського узбережжя. У планах відвідати військові частини різних родів військ.

‒ Ми зрозуміли, що концерти потрібні не тільки тим, хто на фронті, а й тим, хто збирається чи щойно повернувся з фронту. Буває і таке, коли ми приїжджаємо у військову частину й нам там кажуть, як добре, що ви до нас заїхали, а то нас і на передову не посилають, і артисти до нас не приїжджають, – продовжує Олександр Положинський. – І ось так під час нашого туру нас запросили на урочистості в бригаду. Звісно, ми приїхали. Хоча це було досить екстремально. Ще вчора ми були на острові в Чорному морі й розпочався шторм. Нам всі казали, що дуже небезпечно виходити в море. Але нас тут чекали, й ми ризикнули, хоча, коли дістались берега човном, були повністю мокрі. Ця пригода не завадила відіграти ще один концерт на березі. А нині ми тут.

Військовослужбовці бригади зустріли фронтмена дружньо й тепло. До того ж концерт не був, як то прийнято, в офіційній обстановці. Через спеку глядачі облаштувалися під деревами, де Олександр заспівав пісні, які з неабияким запалом підхопили військові.

Як зазначив артист, концерт був надзвичайний, багатий на позитивні та сильні емоції. Після закінчення він продовжить свій тур, адже на нього вже чекають прикордонники.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, Публікації