ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кожен третій молодий лейтенант має бойовий досвід

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Червня 2020, 17:19 6

Сьогодні близько 300 випускників Військової академії (м. Одеса) поповнили офіцерський корпус Збройних Сил України, отримали дипломи про вищу освіту та перші офіцерські звання. Золоті медалі та дипломи з відзнакою отримали чотири лейтенанти, серед яких і дівчина.

Із трибуни випускників вітали представники  військового керівництва, громадських та ветеранських організацій, духовенства тощо. Президент України − Верховнийголовнокомандувача Збройних Сил України Володимир  Зеленський привітав випускників у відеозверненні.

Серед молодих лейтенантів офіцери десантно-штурмових військ, морської піхоти, військової розвідки, Сил спеціальних операцій, фахівці тилу та озброєння. Із них більше ста − учасники бойових дій з неабияким досвідом. Десятки мають бойові нагороди, такі як ордени «За мужність», медалі різного ступеню, відзнаки Міністерства оборони України та Генерального штабу.

Сьогоднішні випускники прийняли рішення стати офіцерами в той час, коли на Сході країни вже тривали бойові дії.  Також традиційно десять відсотків  з них  – дівчата. За словами начальника Військової академії (м.Одеса) генерал-майора Олега Гуляка, вони в жодному разі ні в навчанні, ні в фізичній підготовці нічим не поступаються хлопцям.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих патріотів, які віддали своє життя захищаючи Україну.

Після ритуалу прощання з Бойовим прапором Військової академії випускники останній раз пройшли урочистим маршем по плацу рідної Альма-матер.

Цього року через  карантин урочистості відбулись не зовсім традиційно, на жаль, на території академії не було батьків, рідних та друзів. Але вони чекали на своїх випускників за межами навчального закладу.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини