ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Відбувся перший випуск армійських начфізів у НУОУ

Новини Спорт
19 Червня 2020, 16:46
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася урочиста церемонія вручення дипломів першим випускникам Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій.

10 молодих офіцерів уже днями поповнять підрозділи ЗС України й відбудуть у війська, де служитимуть на відповідних посадах.

Слід зазначити, що ця подія — знакова для університету, оскільки навчальний заклад уперше випустив фахівців тактичного рівня підготовки за спеціальністю «Фізична культура і спорт», спеціалізацією «Фізичне виховання і спорт у Збройних Силах».

— Ми є свідками історичної події — перший випуск фахівців тактичного рівня з фізичної підготовки та спорту у Збройних Силах України. Нині такі професіонали на вагу золота, адже фізична підготовка — запорука збереження життя та здоров’я військових й успішного виконання бойових завдань, — наголосив під час церемонії начальник Управління фізичної культури і спорту Міноборони Юрій Фіногенов.

10 юнаків розпочинали підготовку за фахом у Військовій академії Одеси й після закінчення 3-го курсу їх перевели до університету, де вони вдосконалили здобуті знання, отримали новий досвід та успішно пройшли комплексну атестацію на здобуття освітнього рівня «бакалавр».

Привітати випускників завітали й легендарні діячі у сфері фізичної культури та спорту. Побажання та підтримку молодим лейтенантам висловили президент спортивного комітету України Ілля Шевляк, радник Державного секретаря Міністерства оборони України Дмитро Грищенко, який стояв біля початків створення навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій.

До заходу долучилися і перший засновник кафедри теорії, методики та організації фізичної підготовки та спорту на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Євгеній Анохін, який першим розпочав вишкіл фахівців фізичної культури та спорту у 1993 році, та кандидат наук з фізичного виховання та спорту Ігор Овчарук, який продовжив підготовку фахівців за цією спеціальністю з 2010 року під керівництвом на той час начальника Військової академії в місті Одеса генерал-лейтенанта Анатолія Сиротенка.

Керівництво університету й гості привітали випускників з отриманням первинного офіцерського звання та стартом нового професійного шляху.

— У вас сьогодні не просто свято. Вам не просто поклали на плечі золоті зірки — вам поклали відповідальність. Ви — наш перший випуск офіцерів тактичного рівня і маєте бути першими в усьому, адже на вас рівнятимуться інші, — зазначив під час церемонії начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Випускників закликали максимально використовувати на практиці знання й навички, здобуті під час навчання в університеті. Для них має стати життєвим кредо — забезпечення фізичної готовності підрозділів до бойової діяльності та формування здорового способу життя.

Фото надала Пресслужба Національного університету оборони України

Кореспондент АрміяInform

Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій в Збройних Силах України

від 21000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

RobotaUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Командир відділення

від 22000 до 52000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Olx Старший технік, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область