Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
У селищі Гончарівське, що на Чернігівщині, урочисто вітали особовий склад механізованого батальйону окремої танкової Сіверської бригади, який повернувся з району проведення операції Об’єднаних сил. Протягом десяти місяців військовослужбовці виконували завдання за призначенням на Сході держави. Про це повідомляє пресцентр оперативного командування «Північ».
У першу чергу, хвилиною мовчання присутні згадали полеглих побратимів та поклали квіти до Алеї пам’яті.
– За шість років механізований батальйон танкової бригади побував у найгарячіших точках на Сході України. Протягом крайньої ротації район вашої відповідальності піддавався щоденним ворожим обстрілам. Але ви виконали завдання і з честю вистояли. На превеликий жаль, батальйон за роки війни втратив 14 захисників, 47 осіб отримали поранення. Дякую, що повернулися живими, дякую командирам рот і кожному солдату за службу, – зазначив командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний.
За професійність, вірність присязі та мужність під час виконання завдань за призначенням кращі військовослужбовці батальйону були нагороджені нагрудними знаками, відзнаками, цінними подарунками від Міністра оборони України, командувача Сухопутних військ ЗС України та оперативного командування «Північ», командира бригади.
Крім того, з нагоди повернення військовим були присвоєні чергові військові звання.
Сили оборони підтвердили додаткові результати ураження трьох об’єктів паливно-енергетичної інфраструктури російської федерації.
Правоохоронні органи повідомили про підозру трьом посадовцям одного з армійських корпусів за побори з підлеглих.
Пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…