ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Чернігівщині розпочали змагання снайперів

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Червня 2020, 8:47

Кращу снайперську пару Сухопутні війська ЗС України визначать із 10 команд. ОК «Північ» представляють снайпери з ОМБр імені Чорних Запорожців,  повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗС України.

«Змагання відбуватимуться протягом чотирьох днів на полігоні Чернігівщини на базі Школи підготовки снайперів ЗС України. На конкурсантів чекають денні та нічні стрільби. А завдання так чи інакше імітують умови, що виникають у реальному бою», – пояснили у відомстві.

Переможців визначать за загальною сумою балів, які учасники наберуть після виконання низки вправ, які, до речі, стрільці дізнаватимуться тільки перед їх виконанням.

Проведення змагань забезпечують судді зі складу громадської організації «Спортивно-стрілецький клуб «Альфа Браво», який постійно співпрацює зі Збройними Силами України.

Як зазначають організатори, такі змагання проводять не тільки для визначення кращих снайперів, а й з метою удосконалення навичок командної роботи в снайперській парі, розвитку нових методик і технічного забезпечення під час підготовки снайперів. Звичайно, що будь-які змагання – це ще й гарна нагода обмінятися досвідом, зокрема тим, що набули під час виконання завдання у районі проведення ООС.

Читайте нас в Telegram