ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

КБ «Луч» готове виробляти Р-360 «Нептун» серійно та розпочати роботу над новою модифікацією ракетного комплексу

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Червня 2020, 16:27 3

Про це сьогодні, 17 червня, після державних випробувань вітчизняного ракетного комплексу Р-360 «Нептун» на полігоні Збройних Сил України «Алібей» заявив Генеральний директор Державного підприємства Державного Київського конструкторського бюро «Луч» Олег Коростельов. Про це повідомляє АрміяInform.

− Це був фінішних етап цілого комплексу випробувань комплексів «Нептун», де ми працювали з бойовими виробами. Випробування були успішні, обидва вироби влучили у ціль. Умови випробувань цілого комплексу були різні. Температура, зовнішні коливання, метеорологічні умови. Перевірялась забезпечення роботи зв’язку на комплексі, польотного завдання виробу тощо. Цілі відігравали кораблі-мішені на відстані близько 80 км. Умови пуску штатні. Як виробник ми готові виробляти дані  комплекси серійно та поставляти в ЗС. Питання постановки на озброєння, це вже більш юридичне та бюрократичне питання, яке залежить від генерального замовника.

– Для підготовки такого екіпажу, а ми вже готуємо екіпажі, знадобиться 2-3 місяці. Тому що з точки зору використання, комплекс доволі простий, − зазначив Генеральний директор Державного підприємства Державного Київського конструкторського бюро «Луч» Олег Коростельов. − Також він додав, що КБ уже розпочало роботу над новою модифікацією даного комплексу. Наступний крок – зміна бази, а саме для повітряного та корабельного варіантів.

17

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook