ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як українських офіцерів навчають за програмою IMET у Сан-Антоніо

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Червня 2020, 15:32 2

Уже багато років військова освіта країн НАТО відкриває двері перед українськими захисниками. Кореспонденту АрміяInform удалося зв’язатися з однією зі слухачок Міжнародної програми військової освіти та підготовки (IMET), яка наразі навчається в США, аби дізнатися про підготовку українських офіцерів за кордоном і про те, як відбувається навчання в умовах карантину.

Офіцер Збройних Сил України капітан Ангеліка Ділай нині проходить навчання у рамках Міжнародної програми військової освіти та підготовки (IMET) в США. Зазвичай, цю освітню програму поділяють на 2 етапи: мовна та підготовка за спеціальністю.

Школа, в якій навчається український офіцер, розташована у Сан-Антоніо, штат Техас. Її назва — Defense Language Institute English Language Center. Це навчальний і науково-дослідний заклад Міністерства оборони США. Саме тут забезпечують мовну та країнознавчу підготовку фахівців в інтересах оборонного відомства, федеральних агентств, а також численних клієнтів зі всього світу. Тож разом з іноземними слухачами українці вивчають загальну англійську, поглиблену та за спеціальністю.

Як розповідає українська слухачка, з початком пандемії коронавірусу навчання організували онлайн, використовуючи новітні технології та програми. Зокрема Zoom, Googleclassroom. Заняття починаються о 07:30 ранку.

Під час карантину діє заборона на відвідування освітніх і культурних заходів, не можна подорожувати, відповідно й можливість спілкуватися з носіями мови нині обмежена. За звичних умов на території бази працює бібліотека з електронними ресурсами, навчальний центр, мовні клуби, а також проводять додаткові заняття. Проте на час пандемії такі функції тимчасово зупинені.

А ось класи часто змішують і міняють викладача що два тижні.

— Нині зі мною навчаються українці за юридичним напрямком, авіації та викладачі іноземної мови. У них, до речі, офіційно заняття вже закінчилися, але у зв’язку з пандемією їхні тренінги були перенесені на пізніший термін. Оскільки кордони з Україною закриті, вони залишаються тут і продовжують навчання додатково, – зазначила капітан.

Наступним етапом для капітана Ангеліки Ділай стане навчання в інформаційній галузі в Форд-Мід штату Мериленд, а саме у Школі інформації Міноборони США, де вона вивчатиме дисципліни у сфері медіа та зв’язків з громадськістю. Фахівці школи змоделюють ситуацію, у якій слухачі виконуватимуть функції з підтримання військових операцій.

Наразі для українського війська одним з пріоритетів є знання англійської мови, адже з 2025 року знання іноземної мови має бути обов’язковим для всіх офіцерів. Тож бажаємо успіхів нашим слухачам у здобуванні нових професійних знань.

10
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,