ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові «відбивали напад диверсантів» та «гасили пожежу» на арсеналах

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Червня 2020, 8:40 0

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський перевірив бази зберігання зброї та боєприпасів. 

На Одещині, Кіровоградщині і Хмельниччині тренувалися охорона та пожежно-рятувальні підрозділи арсеналів, баз зберігання зброї й боєприпасів. Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ Збройних Сил України.

За легендою тренувань, диверсійна група ворога атакувала склад з боєприпасами, попередньо здійснивши відволікаючий підпал іншого складу. Завданням пожежної команди була ліквідація загоряння під прикриттям оперативної бойової групи, підсиленої бронетехнікою.
За результатами тренувань, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський високо оцінив підготовку й дії військовослужбовців та визначив завдання щодо подальшої роботи над забезпеченням надійної охорони складів, належних умов зберігання боєприпасів та якісної підготовки особового складу.

– Військовослужбовці діяли швидко, злагоджено і професійно. Видно, що в частині функціонує система підготовки особового складу. Зараз командування вживає заходів, щоби підрозділи, які охороняють бази зберігання зброї і боєприпасів, мали усе необхідне для цього.

Протягом останніх років проведена колосальна робота. Але, звісно, нам ще є над чим працювати. Мова йде як про облаштування сховищ, вдосконалення технічних засобів охорони, так і про постійну інтенсивну підготовку особового складу. Оскільки безпека таких об’єктів – це людські життя, дрібниць тут не буває, – підсумовуючи результати тренувань зазначив генерал-лейтенант Олександр Сирський.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини